Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsájtanátok a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok a párotoknak ha évekután megcsalna?

Figyelt kérdés
Léci kort is nemet is irjatok!

2013. jan. 16. 14:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

8


44L

2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mennyi év után. Ne haragudj ez mindig fáj. Nem idő függvénye. Vannak gyerekeim, de én feladtam. Jóval idősebb vagyok, mint Te és esélyem sincs már más kapcsolatra. Aki azt mondja ezt meg lehet bocsájtani, nem igaz. Évek múlva is eszedbe fog jutni, az idő segít, ez igaz. Fiatal vagy, inkább lépjél. N
2013. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

NEM.

Valahogy mindig benned fog motoszkálni, hogy megcsalt és ezen teljesen sosem tudsz "túllépni".

Teljesen mindegy, hány év után, miért tette, milyen állapotban. Megcsalt, és mi van ha még egyszer megfog?!

2013. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

attól függ h mi volt az ..

ha csak egy testi dolog, egy kaland, akkor persze, váljék egészségére, de ha lelkileg is megcsal és viszonya is van mással na az már más, az már megcsalás valóban.

Tudom legtöbben nem így gondolják, mert nem tudják a testiséget a lelkiektől elválasztani, de sztem ennyi a lényeg pedig.

25/f

2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én szerintem meg tudnám bocsájtani, ha nem érez iránta semmit. Mi abban egyeztünk meg, ha egymás iránt már nem azt érezzük amit kell, akkor azt elmondjuk. Ezzel eggyütt jár az is, ha megcsalás történne azt is elmondanánk. Fiatalon ismerkedtünk meg, elsők voltunk egymásnak, ezért benne van a pakliban, hogy egyszer eljön ez is, de szerintem bármit meg lehet javítani ha mindkét fél azt akarja. 9 éve vagyunk együtt, és én 26 ő 28 éves.
2013. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

Megbocsátanék, mert nem tudok haraggal élni a lelkemben, de azon a ponton véget érne a kettőnk fejezete. Örökre.


27 N

2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem! Bármilyen formában is legyen... Nem!

De akit megcsalltak és ugyan igy van mint én vagy csak most mentek szét párjukkal vagy hasonlo, ajánlom ezt a számot:

http://www.youtube.com/watch?v=zlwhx5TWtz4

2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

ha 1-2 évig folyamatosan csalna.. öngyilkos lennék..

ha meg csak 1-2 szer fordulna elő akkor megbocsájtanék.

2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen most jöttem rá hogy rosszul tetem fel a kérdést arra is gondoltam hogy fojtatnátok-e a kapcsolatot,de mivel a legtöbben azt irtátok hogy nem bocsájtanátok meg ezért feltételezem hogy a kapcsolatot se fojtatnátok........
2013. jan. 16. 15:25
 20/25 anonim ***** válasza:

"Tudom legtöbben nem így gondolják, mert nem tudják a testiséget a lelkiektől elválasztani, de sztem ennyi a lényeg pedig."


Nem,mert nem tudnám elviselni a gondolatot,hogy mondjuk véletlenül felcsinálna valakit a pasim,vagy hazahozna vmi fincsi nemi betegséget,ha hűségesek vagyunk egymáshoz,akkor ez ugye kizárt!

Nem is kell elválasztani a kettőt,ha két pár igazán szereti egymást,és közösen akarják leélni az életüket,ott nincs se 3.,se 4.,se 5,se 100. szerintem!

2013. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!