Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsájtanátok a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok a párotoknak ha évekután megcsalna?

Figyelt kérdés
Léci kort is nemet is irjatok!

2013. jan. 16. 14:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem tudnék. Se megbocsátani, se folytatni a dolgot. Nálam ez megöli a dolgokat. (tapasztalat, próbáltam megbocsátani, de nem ment)


21L

2013. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Én már voltam ilyen helyzetben. Barátnőm decemberben megcsalt 2,5 éve voltunk együt. Megbocsátottam neki de, egyenlőre még mindig nem ugyan olyan mint volt. De ő is megbánta és ígéri hogy soha nem fordul elő többet(remélem is mert nem lesz bocsánat.

22/F

2013. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 SevN ***** válasza:
100%

Általában ezt nem tudják/akarják megbocsátani az emberek. Te eldöntöd magadban, hogy megbocsátod, vagy sem. Ha képes vagy feldolgozni a becsületedet ért sérelmet, vagy ennyire önzetlen és ér is annyit a kapcsolat, látsz benne jövőt, akkor meg tudsz bocsájtani. Én megbocsájtottam, és nem bántam meg:)


25/F

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

4 éve 2 hónapja vagyok a barátommal nyáron megcsalt élete első nagy szerelmével 1 hónapig voltunk külön.. 16 évesen jöttünk össze most 20 évesek vagyunk. megbocsájtottam neki!


L/20

2013. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

nem is tudom...ha megtudom,hogy megcsal, akkor valaszul en is megcsalom folyamatosan.

Volt mar olyan kapcsolatom,hogy tudtam rola,hogy a pasim folyamatosan a megcsalasi alkalmakat lesi,parszor le is buktattam, de onnantol fogva en sem fogtam vissza magam.

Bar igaz, az ilyen kapcsolat mar fabatkat sem er...Vege is lett,miutan idegileg jol kikeszitettuk egymast.

2013. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!