Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kialakulóban volt. Megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban volt. Megcsalt. Azóta nem ír. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Kb 2-3hete mindennap találkoztunk. Elég fiatalok vagyunk (15-16 évesek), de mégis most nem ez a lényeg. Tegnap mikor utoljára találkoztunk nem nagyon csókolt meg fogalmam sincs miért, de teganpelőtt még nagyon odavolt értem. Aztán tegnap este ment bulizni, 2 csajjal is kavart... azót nem ír, nem tőle tudtam meg. Haggyam a francba?

2013. jan. 26. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem ártana beszélned vele.. nem tőle tudtad meg... de azért ne a háta mögött intézd el kettőtök ügyét...

és hogyhogy kialakulóban volt? ha 3 hete csókolgatott, az már nem kialakuló...

2013. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolj már bele. Én biztos nemfogok ráírni, keresni... nem leszek a palotapincsije, amúgy is a fiúk mindig azt akarják amit nehezen kapnak meg. Itt a kérdés, inkább azon van, ha ír, reagáljak-e rá vagy azt is haggyam-e ?
2013. jan. 26. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:

ja most játszhatod itt a büszkét... de ez nem egy romantikus sorozat, hanem az élet!


az nemigazán számít pincsiségnek, ha valaki beszélgetést kezdeményez... pláne, ha az számonkérő...


én is megcsaltam a barátnőm 1 hetes járás után.. nem akartam ugyan, de megtettem... megbeszéltük, és azóta 2 év telt el, még mindig együtt vagyunk


ne állítsd a büszkeségedet az életed útjába... a büszkeség az egyik legfölöslegesebb, leggátlóbb érzés.. ne légy gyerekes

2013. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad a p@csába, mert nem érdemli meg hogy válaszra méltasd!! Legyen benned női büszkeség!!
2013. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mondom én, hogy büszkeség...
2013. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nemtudom. Női büszkeség vagy dobjam félre a büszkeségem? az miért érné meg, most érzem h haragudnék rá, nem szeretnék vele beszélni.. de féle h nem ír. így lehet, h könnyebb viszont
2013. jan. 26. 19:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát de 2 csajjal is kavart??? Ez nem elég hogy ne írj és ne hívd??
2013. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ez nem elég? aztmondod ne én keressem? de ha ő keres még akkor is utasítsam vissza?
2013. jan. 26. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:

mennyivel egyszerűbb lenne, ha beszélnél vele.. vagy csak szólnál, hogy beszélni akarsz vele, úgy még az az ájtatos büszkeség is megmarad...

és akkor nyugodtan dühös lehetsz rá.. elvégre.. miért ne tehetnéd? csak annyi, hogy megkérdezed mit gondolt, miért csinálta, és mit akar következőleg.. és ezzel ki lehet mondani, hogy akkor végeztetek egymással, nem pedig messziről csúnyán nézni a másikra de nem lezárni az ügyet..

úgy kétely se maradna..

2013. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dehát ígyis meglettem alázva.. alázzam magam még jobban? NEKI KÉNE ÍRNI. nem hiányzok neki ezek szerint..
2013. jan. 26. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!