Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek érte vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy felejtsem el? (19/F)

Figyelt kérdés
A barátnőm most szakított velem 3 napja. Az mondta, hogy már barátilag szeret. 5 hónapot jártunk, és minden téren én voltam neki az első. Az utóbbi időkben párszor veszekedtünk, mert fiúkkal ismerkedett a neten, és én meg féltékeny voltam kicsit, bár azt állítja csak barátilag közeledett hozzájuk, de ezek a fiúk nem úgy közeledtek hozzá, és ebből alakult ki, hogy hagyjuk egymást békén. Én nagyon szeretem, és megbíznék benne sokkal jobban ezek után. De nagyon hiányzik, és nem tudom elfelejteni. Kérlek segítsetek. Küzdjek vagy ne? :(

2013. jan. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha csak barátilag szeret már.. nem tudom, lenne-e értelme. esetleg megpróbálhatnád "randira" hívni, meg a közös szép emlékeket felidézni, de nem hiszem, hogy sok esélyed lenne :(
2013. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta végülis, hogy mostanaban nem akar, de a késobbiekben akár újra.. De reménykedem :(
2013. jan. 17. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos h van (legalább) egy fiú, akihez ő se barátilag közeledett. Ez a szöveg lányoknál azt jelenti, h talált egy nálad jóképűbb fiút. Felejtsd el, v nézz ki jobban, mint a konkurencia!
2013. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen ezen dolgozom.. De tudtommal tényleg nincs olyan akitől többet akarna.. Erről tudnék
2013. jan. 17. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Nokent mondom, hogy hagyd a fenebe.

Ha en szerelmes vagyok, magasrol lekopom a tobbi pasit. Ez a csaj ismerkedni akart. Es nem ugy, ahogy gondolod.

2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenebe ne h mar egy lny iranyitson szerinem keress masat aki megbecsul es szeret
2013. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát miután később visszatérne hozzád... hát ebből nekem is az jön le ezek után, hogy ki akar próbálni más fiúkat is (pont úgy értem, hogy szexelni is akar), de közben fontos maradsz neki, elvégre veled vesztette el a szüzességét stb. talán idővel tényleg visszatér hozzád, de szerintem meg semmi értelme, hogy várj rá. élj te is!
2013. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!