Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszamennétek az exetekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamennétek az exetekhez?

Figyelt kérdés
Én hagytam el tavasszal egy másik miatt a családomat.Most jövök rá,hogy hiányoznak.Munkám sincs,az ex jól keres,meg viszonyom is van vele régóta.Lehet visszafogadna,de addig nem érdeklem komolyan,amíg a csajjal nem szakítok.Ti mit tennétek? Meg azt is mondta már,hogy neki én már nem kellek,ennyi elég belőllem,ami van köztünk.Érdemes próbálkozni? CSak félek,ha elküldöm a mostani barátnőmet,majd az ex sem fogad vissza.

2013. jan. 31. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szar alakot én sem fogadnék vissza...
2013. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hogy te mekkora egy undorító ember vagy:DDD
2013. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem unod még a kérdezősködésedet? ugy sem fogod tudni,amit tudni akarsz, ahhoz te ostoba vagy:DD
2013. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Ha komolyan írtad ezeket, akkor inkább ásd el magad...mi a lósz@rt akarsz, eltartatni magad férfi létedre, miután otthagytad a családod? Ráadásul nehogy más még te akard megszabni a feltételeket...ebben a helyzetben egyedül neked kell bizonyítanod, nem neki...az egész, amit leírtál, arra enged következtetni, hogy olyan ember vagy, akit gondolkodás nélkül löknék a kútba...hihetetlen...
2013. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az meg vérciki, hogy nőként pasinak adod ki magad:DD
2013. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3,5:te keversz valakivel...:-)
2013. jan. 31. 15:38
 7/23 A kérdező kommentje:
de-akkor elmondom-ma délután voltam vála,eről beszéltünk.Mert vannak kiütéseim,ott lent és szexeltünk és észrevette,ő mondta,hogy biztos a kétes hírű barátnőmtől szedtem össze valami fertőt-ami valószínű és elkondolkodtam azon,hogy dobni kellene a csajt,mert az ex-el ilyen gondjaim sosem voltak.
2013. jan. 31. 15:41
 8/23 anonim ***** válasza:

6


Dehogy keverlek, annyira jellegzetes vagy, és már várom a kövi kérdésed:DDD

2013. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7


Hát látod, ezt is megértük:DD

2013. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kielégít amit mondtam? Rám gondoltál???
2013. jan. 31. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!