Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyultok az exetekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyultok az exetekhez?

Figyelt kérdés
Az exemmel fél éve nem beszéltünk durván összevesztünk de a szakítás után még jóban voltunk. Az a baj hogy egy a baráti körünk és egy iskolába járunk deegymásra se nézünk meg nem is köszönünk egymásnak. Én elöször köszöntem neki visszaköszönt csak a haverjaim mondták hogy kibeszél engem nekik. Én szeretnék vele jóba lenni de én nem fogok hozzá kedves lenni az 100, igaz egy kicsit hiányzik. Én csak akkor beszélek vele ha ő közelít de nem tudom ez a durci eléri-e ezt. Mi a tapasztalatotok.
2010. nov. 11. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 exem van. Az egyik még csak köszönni se hajlandó. A másikkal, ha összefutunk váltunk néhány szót. A harmadikkal barátok vagyunk, szinte naponta beszélünk.
2010. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

ez így helyes.. ha szakítottatok nem kell megjátszani, hogy minden rendben és milyen országos spanok vagytok.

utáljátok csak egymást.

ez így a jó. így nem alakul ki egyikőtökben sem megint a régi érzelem és nem lesztek vágyakozóak, szomorúak.

2010. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy exem,bekerültem abba a baráti körbe.Miután szakítottunk furcsa volt,egy hónapig nem beszéltünk,de a barátokkal ugyanúgy.Aztán egy hónap után ő keresett,hogy mi van velem,hogy vagyok.Aztán megint minden rendben volt..mondhatni..bár mivel nagyon szerettem és ez sokáig megmaradt,nem tett jót nekem,hogy köztük voltam.A másik exemmel a mai napig nagyon jóba vagyok,sokat beszélgetünk,de az ég világon semmi komolyabb érzelmi kötődés nincs.Sokmindent megbeszélünk,jó ez így,egyáltalán nem bánom,hogy megmaradt a barátságunk.:)


Egy tanács.Ha hiányzik neked,bármennyire nehéz,de ne akarj vele jóba lenni.Annak köszönhetően,hogy megmaradtunk barátok ugyanabban a társaságban,közel 2 évig kínlódtam miatta..ha volt egy-egy bizalmasabb gesztusa már megdobogtatta a szívem és ez egyáltalán nem jó érzés hosszú távon,hanem egy nagy szívás.Ezért örülök neki,hogy nem láttam már 1 éve.Van barétom,nagyon szeretem,de foggalmam sincs mi lenne,ha összefutnék a gyerekkel és kettesben beszélgetnénk.Nem csalnám meg az biztos,de nem tudom milyen érzéseket váltana ki belőlem.Nem is akarom megtudni.



21L

2010. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs exem.
2010. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem lehet az hogy exed a baratod.... kepzeld csak el hogy ez hogy esne az uj parodnak... pfff A legjobb az ha hideg kozonnyel kezeled es nem lelkizel es jopofizol egyik exeddel sem.ha pedig vissza akarod szerezni akkor az mas teszta... DooM
2010. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:41 vagyok


Igen,azt elfelejtettem mondani,hogy az exemmel,akivel jóban vagyok,nem szoktam találkozni túl gyakran.2-3 havonta egyszer,de azt sem kettesben,hanem társaságban.És a barátom nem igazán szereti ezt,ezért sem szoktam vele találkozni.Attól még msnen beszélgetünk.:)

2010. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!