Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszamennétek az exetekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamennétek az exetekhez?

Figyelt kérdés
Én hagytam el tavasszal egy másik miatt a családomat.Most jövök rá,hogy hiányoznak.Munkám sincs,az ex jól keres,meg viszonyom is van vele régóta.Lehet visszafogadna,de addig nem érdeklem komolyan,amíg a csajjal nem szakítok.Ti mit tennétek? Meg azt is mondta már,hogy neki én már nem kellek,ennyi elég belőllem,ami van köztünk.Érdemes próbálkozni? CSak félek,ha elküldöm a mostani barátnőmet,majd az ex sem fogad vissza.

2013. jan. 31. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Itt is a kövi kérdéskéd:DD


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..


Te mondd, hány éve voltál utoljára faszival Andika?:DD

2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
te beteg vagy.R a nevem és ha tetszik ha nem férfi vagyok,36 éves,keresd máshol azt akire gyanakszol,ebbe most belebuktál
2013. jan. 31. 15:48
 13/23 anonim ***** válasza:
Így biztos nem. Tudod ki fasz.ak kellenél. Undorító vagy. Örülj h egyáltalán szóba áll veled. Bár gyanus h kamu a kérdés.
2013. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkodom, hogy egy utolsó riherongy koszos féreg vagy, vagy egy undorító alja patkány.
2013. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

12


Elvtársnő, ez a buli már az enyém, te megint csak mögöttem kullogsz:XDDDDD

2013. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14


Ezt nagyon jól gondolod és látod.

2013. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nem hinném :-D
2013. jan. 31. 15:59
 18/23 A kérdező kommentje:
andika sztorival nagyon képzavarban vagy...az 100%
2013. jan. 31. 16:01
 19/23 anonim ***** válasza:

17


Nem ő az egyetlen aki igy gondolkodik pasiként rólad.Vannak páran.


Azért ez több mint égő szerintem.

2013. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
na figyu "kedves" 53%.Nem véletlenül vagy 53%-ha valakit nem ismersz,ne köss bele.Ha annyira tudni akarod ki vagyok,írj privit,majd meglátod,hogy vérbeli pasi vagyok-csak nem tudom mit kezdjek a jelenlegi helyzettel.Lehet,hasonlít valakire az írásmódom,lehet nem,lehet ez csak a te agyszüleményed,mert csalódott vagy valami /valaki miatt,és mindenhol mindekiben őt látod.Lépj ki innen.
2013. jan. 31. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!