Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti visszamennétek hozzá ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszamennétek hozzá ezek után?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 4 évig.. De kettős életet élt. Mint megtudtam volt egy másik nője. Akkor tudtam meg mikor kiderült hogy gyerekük születik. Én ekkor elhagytam őt. Elutaztam bnőmhöz 4 hónapra hogy el tudjam felejteni. Mire hazaértem ő azzal nyitott nekem hogy elhagyta. És vele akar élni. Most folyamatosan irkál nekem hogy ő megöli magát mert semmi értelme így élnie. Hogy menjek ki hozzá és beszéljük meg. de én nem megyek. Igaz hogy még megremeg gyomrom ha rá gondolok. 4 évet nem lehet csak úgy elfelejteni. De nemet kell mondanom neki. És nemet is fogok. Szerintetek is jól döntöttem ? Még ha bele is vágnék újra a családom sem nézné jó szemmel és nekem fontosabb hogy a családom szeressen és minden jó legyen itthon minthogy visszamenjek hozzá.. Persze a szívem húz hozzá még de erősnek kell maradnom.. lányok ti mit tennétek a helyemben ? én 23 éves vagyok ő 29...
2011. dec. 26. 11:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elírtam.. nem vele akar élni.. hanem velem...
2011. dec. 26. 11:33
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem-nem!! Soha!!!
2011. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

NE menj vissza hozzá!!!

Gondolj bele, mit tett veled!

Nem is az az ember, akinek hitted, nem az, akit szerettél. Ő pedig biztosan nem szeret téged, hiszen akkor nem lett volna más melletted. Most még lehet, hogy azt mondja, inkább te kellesz neki, mint egy terhes nő, de aztán ha megszületett a gyerek, akkor meg visszamegy hozzá...

Ne hagyd magad átverni! Szörnyen viselkedett veled, nem érdemli meg, hogy megbocsáss neki, hiszen egyértelmű, hogy nem szeret, és ő nem is az az ember, akinek hitted.

Hidd el, vannak még normális férfiak is az világon, sokkal jobbat érdemelsz ennél!!!

2011. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de te vissza fogsz menni, mert jól néz ki.
2011. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, felejtsd el! Ha képes volt ilyen szinten átvágni, szerintem nem érdemel új esélyt, ráadásul az ilyenek sosem változnak. Sok sikert az újrakezdéshez! 23/L
2011. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
gyerek már megszületett. Mert én akkor tudtam meg hogy lesz gyerekük mikor a nő már a 8 dik hónapba volt. Én is azt mondtam neki hogy nem tudnék benne bízni. Mert ha azt a nőt így átverte aki gyereket várt tőle. Meg engem is.. Mi a garancia arra hogy velem nem ugyanezt tenné.. Sajnálom a másik nőt is. Ráadásul ha belegondolok. Soha nem szeretnék ilyen apát a gyerekeimnek. Hogy minden napom azzal teljen vajon megcsal e. Vajon mikor hagy minket magunkra egy fiatalabb és szebb nőért :/ csak nagyon nehéz
2011. dec. 26. 11:39
 7/17 anonim ***** válasza:
én nem mennék vissza hozzá az tuti...
2011. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagyon nehéz.

De gondolj bele, hogy az elmúlt 4 év, az mind hazugság volt!!! Lehet, hogy azt érzed, szereted, de kit is? Azt az embert szereted, akit ő eljátszott neked... Az a 4 év, ami hiányzik, nem volt valódi!

Mellesleg most majd fizetheti a tartásdíjat, sosem fog tudni elszakadni a gyerektől, szóval ha visszamész hozzá, nem csak attól kell félned, hogy újra megcsal, hanem gyötörni fog a tudat, hogy megy a gyerekéhez, ott az anyja, akivel megcsalt...

Ne akarj szenvedni mellette, továbbra is hazugságban!

Sokkal jobbat érdemelsz és meg is fogod kapni, majd meglátod! :)

2011. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem ! hasonló volt a helyzetem a tiédhez, csak nem csinált gyereket a nőnek ... nekem is sok volt az a 4 év, de sikerült túllépnem rajta !

Nem azért ne menj vissza hozzá , mert más mit gondolna stb. magad miatt ne ! Ebből már úgysem lenne semmi jó , csak te szenvednéd meg megint az egészet hidd el :(

2011. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél! Gondold csak végig: hazudott neked éveken át, aztán a terhes nőjét elhagyta, ami nagyon-nagyon gáz, és utána most mi telik tőle?, érzelmileg zsarol azzal, hogy megöli magát ha nem úgy teszel ahogy ő akar. Hát ez a pasi k.rvagáz, már bocsánat.


Személyesen is ismertem egy ilyet, hála az égnek nem az én férjem volt, hanem egy barátnőmé. Évekig csalta, mikor lebukott, addigra a nőjétől már gyereke született, a lebukás után elhagyta barátnőmet és elköltözött a nőjéhez. Pár hétre rá visszament a barátnőmhöz, aztán jajj mégse jó ez így, akkor a nőjéhez költözött megint, és ez így ment - most figyelj - éveken át! A csajjal nem tudom mi lett, de a barátnőm lelkileg tönkrement, belebetegedett, nem maradt egy cseppnyi tartása sem, egyszerűen kikészült idegileg. És a pasinak évekkel később is az volt a legfőbb gondja, hogy ő most milyen szemét egy alak, tehát magát sajnálta, de gerince attól még nem nőtt, csak a picsogás ment ezerrel, meg a könnyes nagy vallomások, hogy mennyire szereti barátnőmet... aztán megjött a telefonszámla, amiből kiderült, hogy sutyiban azért hívta a nőjét is naponta többször. Hányingerem van azóta is, ha erre az alakra gondolok.

Úgyhogy csak legyen továbbra is tartásod, és az eszedre hallgass!

2011. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!