Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónapja járunk és pár napja bejelentkezve hagyta a fészét, én pedig kíváncsi lettem és olvasgattam a levelei között, ahol találtam egy fiút (Tamás) és láttam, hogy arról beszélgettek pár napja, hogy jó lenne szexelniük. Felhívtam a lányt utána és mondtam neki, hogy belépve hagyta a fészét, de nem csináltam rajta semmit, de poénból mondtam neki, hogy: csak egy nevet mondok Tamás. Erre ő teljesen beijedt és kérdezte h honnan veszem ezt a nevet, mire mondtam neki h sok Tamás van, majd rábökte, hogy volt barátját Tamásnak hívták. Másnap találkoztunk és beszélgettünk a megcsalásról (barátnője megcsalta fiúját, szóval aktuális téma volt) és nagyon lapított és terelte témát. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. febr. 2. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Dobnám a csajt, de úgy hogy repüljön... XD

De tényleg dobnám, és tudatnám vele, hogy egy ribi, már bocsi.

2013. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én megmondtam volna neki egy az egybe, hogy menjen a p..ba!

Kész tények elé állítottam volna.

Hagyd ott, ha jót akarsz magadnak.

2013. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még mielőtt dobod, mert ez alap:D azért valahogy szívasd meg jól:D hasonló dolgokkal:D
2013. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok őszinték egymással? Pl. kezdhetnéd te. Mondd el, hogy mit csináltál, és kérdezd meg egyenesen, mit akar Tamástól.
2013. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak hogy mondjam meg neki, hogy tudom, hogy megcsalt?

Mármint azért nagyot puffanjon a csaj

2013. febr. 2. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kell feltétlenül bosszúért lihegni? Megcsalt vagy akart, ezzel magát járatta le. Szépen mondd el neki, hogy ezt nem teheti meg veled, és ints neki búcsút. Ne süllyedj le az ő szintjére.
2013. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem bosszúra, sem megcsalásra gondoltam, hanem hasonló kínos témákra:D úgy kell csavarni a szavakat, hogy ő mondja el:)
2013. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan,mint egy operáció. Minél gyorsabb, és vértelenebb, annál jobb. Ha elhúzod, és bonyolítod, fájni fog. És nem biztos, hogy a lánynak :(
2013. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abban a percben kiábrándultam a lányból, ahogy ezt megtaláltam és már annyira semlegesen érzek iránta, hogy már föl sem zaklat
2013. febr. 2. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!