Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki? Vagy mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Vagy mit kéne tennem ebben a helyzetben? FONTOS!

Figyelt kérdés
szóval van egy srác a suliban (kilencedikes én nyolcadikos , 8 osztályos gimibe járunk csak hogy tiszta legyen a dolog) aki nagyon tetszik és szeretnék beszélgetni vele , jobban megismerni de mivel suliban nem tudok vele beszélni és amikor sétál haza akkoris valamelyik haverjával ezért szerintem facen tudnék beszélni vele . Nagyon helyes és egyáltalán nem az a flegma tipus , nagyon kedves ( sokan mondják róla meg látszik is a kisugárzásából ) . Én sem vagyok az a ronda tipus ( na azért nem is egy szépség ) de látom hogy azért egy páran az idősebbek közül megnéznek a folyosón meg mosolyognak rám de ő nemigazán vesz észre . Naponta látjuk egymást persze csak a folyosón vagy büfében , néha az utcán . A multkor rámnézett és mosolygott rám (kedvesen) amikor jött velem szembe de úgy ennyi... Szóval mit csináljak vagy milyen indokkal írjak rá facen ?

2013. jan. 31. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nincs-e kedve beülni veled valahová. Mondjuk egy kávézóba. Vagy csak szimplán sétálni egyet veled. :)
2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Menj oda hozzá valamilyen ürüggyel. Esetleg közös szakkör választása.


"Én sem vagyok az a ronda tipus ( na azért nem is egy szépség ) "


Igen? És ezt el is döntöted? Kép esetleg? :) Priviben is jöhet. :)


( Vagy tudod mit Küld el mindkettőtök képét, és megmondom összeilletek -e.)

2013. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dirkham válasza:
így van csak egyszerűen,ne bonyolítsd túl. a séta a legjobb, és egy kis dumálós séta még nem egy nagy vallomás.és közben tényleg megkérdezheted, hogy van e kedve kis kávéhoz vagy cukrászdához. közben meg alakul minden:)
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Képet inkább nem küldök ha nem baj :) csak az a baj hogy mivel inkább csak látásból ismerjük egymást ezért kicsit furcsa lenne ha ráírnék azzal hogy nincs e kedved suli után sétáli egyet velem ? Nem vagyok bátor ilyen dolgokban mert félek hogy rosszul alakul és egy életre eláshatom magamat előtte viszont nem szeretném hagyni a dolgot :( köszi az eddigi válaszokat :)
2013. jan. 31. 17:31
 5/24 anonim válasza:
67%
Hagyd a facebook-ot... Keress inkább lehetőséget valamilyen úton-módon személyes interakcióra. Fogd meg őt valamivel, legalább annyira, hogy megjegyezzen. Utána akár már rá is írhatsz, de ne úgy, hogy még ott kelljen magyaráznod, hogy ki is vagy te, meg hogy honnan ismered...
2013. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudja ki vagyok és azóta már 2x beszéltünk facen , általános hltköznapi dolgokról , de egyre jobban érzem úgy hogy ő "kell" nekem . Kell valami biztos dolog ami miatt felfigyel rám .. De mégis micsoda ? :(
2013. febr. 13. 22:30
 7/24 anonim ***** válasza:
Nő vagy ! És amit egy nő mondhat egy férfinak amitől elolvad és belebizsereg mindene az az ha odamész bátran határozottan és belesúgod lágyan kedvesen a fülébe!! hogy nagyon tetszik neked!! szernél vele találkozni :) Tedd meg nyugodtan ! Fájó szívvel mivel én nem tudlak gerince vágni !! :D mert nem tudok ki vagy és hol vagy ezért majd ő meg teszi :D De védekezzetek ! tedd azt amit mondtam és tuti a tiéd lesz:)
2013. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
az előző vagyok a Facehülyeséget hagyd a nyavajába mert az gyerekeknek való a komoly felnőttek élőben beszélnek! Nehogy már azonaz idétlen közösségi oldalon próbálkozz mert akkor nem lesz semmi4!!!!!
2013. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"Szia! :) A barátnőm visszamondta a mozit és mivel a múltkor olyan szépen mosolyogtál rám, én rögtön rád gondoltam! Mit szólsz hozzá?"
2013. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7 es jol meg mondtad
2013. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!