Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A barátom akivel lassan másfél éve együtt vagyunk el fog költözni külföldre mivel nem bírják már itt... Teljesen összeomlottam.. Pár hónapon belül elmennek és ő annyit kért hogy legyek boldog addig amíg mégitt van. Előtte játszom azt hogy jajj de boldog vagxok mert vele tényleg az vagyok de belül teljesen összetörtem. Barátaim se érnek rám nagyon. Nem is értem. De... Már sok hülyeség eszembe jutott . Tényleg nem tudom mi lesz ha elmegy/elmennek! Segítsetek kérlek!
2013. jan. 28. 21:19
 1/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
Egy felmérés szerint átlagosan 13 hónap, míg az ember túljut valakin, akit szeretett.
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj velük...
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennék szívesen.. De még elég fiatal vagyok ! 16. Szval esélytelen! De a végén tényleg utánuk megyek ha már nem bírom.
2013. jan. 28. 21:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Hosszú idő!
2013. jan. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!