Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Amicos nevű felhasználó kérdése:

Most mit tegyek, csak arra kellek neki hogy legyen valakije?

A barátnőmmel szakítottunk, és ő a nyáron megismert valakit de az a valaki nem viszonozta, de barátok maradtak. Októberben újra össze jöttünk, boldogak voltunk, egyfolytában mondta, hogy szeret, és én is nagyon szeretem. Ma viszont megírta, hogy annyira boldog,mert találkozik azzal a pasival akivel megismerkedett, és mennyire hiányzott neki... És én ezt nem értem. Akkor Ő őt szereti, és engem valami játékszernek tartott? 15 vok

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2012. dec. 27. 19:01  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja bocsánat a végénél: játékszernek tart? Mert még együtt vagyunk.

# 1/2Időpont 2012. dec. 27. 19:02 Privát üzenet
isshosenkin nevű felhasználó válasza:

Jók a megérzéseid..

Összejtt egy sráccal, aztán a srác kidobta...ekkor ottvoltál te, mint vígasztaló...aztán a srác szűkölködött, úra bepróbálkozott a csajnál..aki perszemelletted..végig azt várta, hogy újra kereste...

dobd a csajt....

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. dec. 27. 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt vettem észre, hogy a férjem egyre ritkábban közeleg felém, de a neten nézegeti a szex képeket, videókat. Nem beteg, nincsenek szexuális problémái. Lehetséges, hogy van...
Az a szitu, hogy van egy lány akivel már jártam de valahogy abbamaradt a dolog és néhány honapja ismét felvettük a kapcsolatot egymással Csak az a gond, hogy van valakije de én...
A nővérem folyton titokban telefonál, ez azt jelenti van valakije? (Többi lent! )
MIért nem kellek senkinek? Mi lehet a baj?
Szerintetek miért lehet az, h a barátommal egyre kevesebbet szexelünk, pedig csak hetente egyszer van alkalmunk rá, és mindig elkezd fájni a petefészkem közben? :/ lehetséges, h...
Mik a jelei ha egy srácnak csak azért kellek, hogy legyen valakije?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!