Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hűségesek vagytok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hűségesek vagytok, vagy megcsaltátok már a párotokat?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok kíváncsi,akik legalább 4-5 éve együtt vannak/házasok. Mivel itt név anonim módon lehet írni bármit, ezért őszinte válaszokat szeretnék kapni.

Én meg vagyok róla győződve, hogy (kevés kivétellel, de vannak kivételek) a régóta tartó kapcsolatban valaki előbb utóbb félrelép. Nehezen tudom elképzelni, hogy a mai szexről nyíltan szóló világban egy pár mindkét tagja 20-30 éven keresztül hűséges legyen - előbb vagy utóbb az egyik fél változatosságra vágyik, vagy pillanatnyi elcsábulás "áldozata" lett. Elsősorban őhozzájuk szól a kédés: hogy történt,illete a párotok megtudta-e, vagy máig titokban maradt? Ha a párotok nem tud róla, így utólag furdalja-e a lekiismeret? Vagy nem bánja, hogy így történt? Illetve azokhoz, akik nem tették meg: vágytok indőnként valaki idegenre?



2013. febr. 10. 18:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

7-essel egyetrtek.

Ha a párom mondaná, hogy xy-nal nagyon szeretne együtt lenni (és nem lesz több a dologból) akkor én is megengedném neki. Nem várhatom el senkitől, hogy sok-sok éveken át csak és kizárólag velem legyen. Az ember nemilyen. De tudni akarok róla, ez fontos. Tudtomon kívül zokon venném. Egyébként ő is ugyan így van vele - ismeri milyen a férfi,ha nagyon akarok,kaphatok engedélyt más nővel való együttlétre.

2013. febr. 10. 19:45
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es, nem mondom, hogy több évtizeden keresztül egy alapból hűséges embernél sem történhet meg semmiképp elgyengülés, vagy botlás, de nagyon úgy tapasztaltam, hogy aki nem monogám típus, ott már az első években is kiderül ez sajnos, vagy talán inkább szerencsére.
2013. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6éve vagyunk együtt és még egy hátsó szándékú pillantás se volt senkire,nem hogy megcsalás.Azért vagyunk egymásnak,hogy életünk végéig szeressük és hűséges legyünk egymáshoz.21L
2013. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csaltak is meg és én is csaltam már meg.. Rájöttem arra, hogy ha már bennem van az, hogy megtenném, h megcsaljam akkor én már lépek..(szakítok) hisz az egy embernek nagyon nagy fájdalom.. legyen lány legyen fiú..
2013. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!