Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért számít megcsalásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít megcsalásnak a facebook beszélgetés? Az ember már az ellenkező nemü haverjaival sem dumálhat anélkül, hogy rámenne a kapcsolata?

Figyelt kérdés
AZ igaz, hogy tetszem neki és ő is nekem ha szinglik lennénk összejönnénk, de igy megvan a határ a dolognak, mert van barátom. Tiszteletbe tartja ő is és én sem megyek bele semmibe csak beszélgetünk. Ez tényleg akkora bűn? Kaptam 2 smst is tőle most akkor megcsaltam a barátomat? :(

2013. márc. 6. 08:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Próbaidőn vagyok, nem fogadott még vissza teljesen csak adott esélyt a bizonyításra. Nagyon oda kell figyelnem minden szavamra, tetteimre.

Parkolópályára teszem a srácot. Majd ha szingli leszek (ami remélem soha nem jön el) beszélhetünk napi szinten, addig inkább a páromra koncentrálok.

Köszönöm szépen a válaszokat! :) LEgyen szép napotok!

2013. márc. 6. 11:21
 22/24 anonim ***** válasza:
Ezek után az is megcsalás lesz,hogyha kicsapom.:D
2013. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem ez még nem megcsalás de érthető hogy a párod zavarja. Érdekes nekem is sok fiú haverom van de egyikkel se beszélgetek a neten és a közös programok is ritkák (szite csak az egyetemre korlátozódnak) pont azért csak haverok mert fontosságba a közelébe se érnek a pasimnak. Nem fogom ilyen hülyeségekkel a kapcsolatom veszélyeztetni. Mondtad hogy szerinted neked van több félni valód szerintem a pasid úgyanígy gondolja csak magáról, lényegében mindketten tartototk talonba valakit, had ne mondjam mit mutat ez a kapcsolatról. amúgy nem nekünk kell bizonyítani hanem a párodnak gondolom nem véletlenül vagy próbaidőn.
2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi lett a kapcsolatból, kérdező? Utána visszafogadott és vele vagy még? Mi lett a sráccal, akit parkolópályára tettél?
2020. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!