Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért számít megcsalásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít megcsalásnak a facebook beszélgetés? Az ember már az ellenkező nemü haverjaival sem dumálhat anélkül, hogy rámenne a kapcsolata?

Figyelt kérdés
AZ igaz, hogy tetszem neki és ő is nekem ha szinglik lennénk összejönnénk, de igy megvan a határ a dolognak, mert van barátom. Tiszteletbe tartja ő is és én sem megyek bele semmibe csak beszélgetünk. Ez tényleg akkora bűn? Kaptam 2 smst is tőle most akkor megcsaltam a barátomat? :(

2013. márc. 6. 08:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-es ebből miért következne, hogy nem szeretem?? Ott a "Ha szinglik lennénk" kitétel ami azt jelenti, hogy ha újra párt keresnék akkor ismerkednénk behatóbban. Szeretem a barátomat!
2013. márc. 6. 09:02
 12/24 A kérdező kommentje:

4esnek igaza van teljesen a barátom ellen próbál hangolni a tudtomon kívül is. Hozzáteszi, hogy ő persze nem szól bele de amit mond mégis negativ vélemény.

De nálam nem ér célt, heteket küzdöttem hogy végre visszakapjam a párom nem akarom most megint egy ilyen hülyeség miatt elveszíteni inkább nem beszélgetek senkivel.


Tegyük fel, hogy erotikus témájú a beszélgetés? Az már megcsalás? Általánosságban véve is? Tehát nem kettönkről erotikálunk hanem csak a téma az, hogy kinek milyen tapasztalata volt vagy mit próbálna ki. Nem tudom én ugy érzem nincs rám hatással. Nagyon helyes pasi de én a páromba vagyok szerelmes ezért őt hanyagolom. Ő is most szakitott egyébként igy könnyebb nekünk felejteni, hogy beszélgetünk ezt a mentőövet nem szeretném elvenni tőle..de megmondtam, hogy én most csak barátságot tudok felajánlani. De ha bemásolná az üzeneteimet a páromnak akkor balhé lenne mert a bizalom igy is a bányászbéka fene alatt van most. Bízom benne, hogy egy barát nem tesz ilyet.

2013. márc. 6. 09:08
 13/24 anonim ***** válasza:
Őnmagában nem az . BÁr a pasidnak bizti nem esik jol jol ha az era előt csetelsz ahejet hogy vele foglakoznál arol hogy a másik mijen szompi neked . Ez nem megcsalás csak ne ugy csináld hogy a pasid leülteted egy székr azt te meg egésznap cstelsz a másikal.
2013. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A szinglik lennénk után odaírtad, hogy összejönnél vele. De már az a gondolat is, hogy felmerül benned, hogy mással ismerkednél, azt jelenti, hogy nem szereted őt. Nekem eszembe sem jut más emberrel még a kapcsolat lehetősége sem, mert a páromat szeretem.
2013. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Próbáljátok nekem megmagyarázni, hogy nem is szeretem a páromat? :( Nemáár. Külön voltunk két hetet és akkor kezdődött ez a levelezgetés szerintem normális, hogy eszembejutott milyen nélküle vagy mással.
2013. márc. 6. 09:25
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem szeretnélek bántani, de majdnem lefordultam az ágyról amikor elolvastam a kérdést. Ezt KOMOLYAN kérdezned kell? Nem, nem megcsalás, de haladsz felé. Ráadásul tiszteletlenség a pároddal szemben. Idővel elveszik a bizalom és majd lesheted mi marad a kapcsolatból. Az ellentétes nemű barátságokra fokozottan ügyelni kell, de ahol ''bejövünk egymásnak'' felállás van, ott nem kérdés, hogy el kell felejteni ezt a semmilyen haverságot. Nálunk ezért ment tönkre a bizalom. Együtt vagyunk, szeretjük egymást, de a lány havernak köszönhetően eltűnt az egyik alappillér. Innentől bármi lehetséges, semmi sem a régi és soha nem is lesz. El kell gondolkodnod azon, mennyit ér neked ez a kapcsolat.
2013. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kérdeznem kell mert szerintem ez nem megcsalás de volt aki kidobta a párját ilyen miatt nem érdekelte, hogy régi barátok! Szerintem nagyon túl van reagálva ez a dolog. Ezért tettem fel a kérdést, persze tisztában vagyok vele,hogy ez egyéni érzékenység és féltékenységi hajlam és még sok dolog függvénye. De az érdekelt, hogy általánosságban ki hogyan áll hozzá és úgy látom megosztja az embereket. Ki így, ki úgy. természetes, hogy veszélyforrás. De ennyi erővel az is az, hogy a párom szomszédjában költözött egy csinos hölgyiket aki gyakran kér segitséget férfikezet igénylő tevékenységekhez. Ő átjár hozzá segíteni sőt néha együtt mennek vásárolni is. Én nem csinálok belőle ügyet, de ezért cserébe szerintem joggal elvárhat, hogy nekem is megbocsáttassék a virtuális levelezés. Elvégre ők találkoznak, ami azért szerintem komolyabb dolog, minthogy mi itt a gépen néha beszélünk.Nincs igazam ?
2013. márc. 6. 09:52
 18/24 A kérdező kommentje:
Félre ne értsen senki, nem keresek kibúvókat de szerintem itt nekem van több félnivalóm :(
2013. márc. 6. 09:55
 19/24 anonim ***** válasza:
Folyamatosan bizonygatod felénk, hogy mennyire szereted a párodat, de még is ellenkezőt teszed. A gondolat és az a beszélgetés amit folytetsz azzal aharmadik fiúval, nem teljesen tiszta. Ha kell a mostani párod, és már egyszer el is vesztetted, nem tántorít el attól, hogy feszegesd a határokat? MI szüksége van egy lánynak egy másik ismeretlen fiút istápolni lelkileg. Szerintem nemsokára a mostani fiúd fog istápolásra szorulni, vagy egyszerűen lapátra tesz. Amint mondtam már, ha van egy fiú barátod, és azt a párod is ismeri, élhet a barátság. De ez, amit te itt elővezettél, elég gázos.
2013. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez még nem megcsalás! De ha én látnám, hogy bántja a barátomat nem beszélnék az illetővel, akit szeretek nem akarom megbántani! Nem azt mondom ezzel, hogy mindig engedj neki de ez egy olyan helyzet!
2013. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!