Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Ti hogyan dolgoztátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogyan dolgoztátok fel, emésztettétek meg mikor a pasitok megcsalt?

Figyelt kérdés
Már mint milyen módon?

2013. márc. 10. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
szakítottam vele majd lefeküdtem egy másik sráccal és egy kicsit megnyugodtam 22L
2013. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Leginkább sehogy ://
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy. :) együtt vagyunk még most is.. de sose fogom teljesen feldolgozni, sem elfelejteni. megbocsájtani lehet... de felejteni nem!
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert én nem tudom feldolgozni hogy a képembe vágta hogy van valakije és szakított velem.Mit tegyek?17/l
2013. márc. 10. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem egy nap után 2 csajjal csalt meg...Hát, hogyis mondjam, eléggé kiborultam, annyi, hogy én nmis szerettem igazán, már dobni akartam, csak nem tudtam, hogy hogyan, amikor megtudtam(nem tőle), akkor megvolt az okom, igaz bántott egy kicsit, de nem gondolkodtam rajta sokat, felhívtam, és dobtam. Azóta is próbál visszajönni, egyfolytában írogat, meg zaklat, következő lépés a letiltás volt. szerintem próbálj rajta túllépni. nehéz lesz, de megéri. Hajrá!
2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el XD
2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a gyomooooorsav mindent fölemééészt

das ist fölemészt!


üdv Bartos

2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszari voltál dobni, ő adott okot, gondolom azért eljátszottad a hattyú halálát lol...
2013. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyelj többszörösen tapasztalt vagyok és hülye...Mert körülbelül 3x bocsájtottam már meg az úgy mond "csúnya" munkát(szerettem volna csúnyábban mondani).és igaz a mondás meglehet bocsájtani, de felejteni SOHA és az a legrosszabb hogy mivel nem tudod felejteni így előbb vagy utóbb úgyis felemészti a kapcsolatot. Úgyhogy jobb ha inkább dobod. De ha az én pédámat szeretnéd követni akkor be kell nyelned és soha többet nem felhozznod, említened, fejéhez vágnod. Így csak magadat emészted fel... szerinted érted..
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már halódott a kapcsolatunk, csak húztuk, mint a rétestésztát. Persze haragudtam rá, mert én sose csaltam meg. Egy pár hónapig még próbálkoztunk, aztán szakítottam vele. Nem volt időm, alkalmam erre külön haragudni, tudomásul vettem, hogy nem illünk egymáshoz és ő választotta a kevésbé korrekt kifejezési módját ennek.
2013. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!