Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan tovább? hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
mert mi párommal szakítottunk, kb egy hete. persze azóta azért találkoztunk, mert még vannak cuccai nálam (közös lakás), de már tegnap végleg vége. 6 évig voltunk együtt, közös lakás, kocsi, állatok, stb. és nekem nincs is más rajta kívül az életemben csak egy-két barát. a munkám is katasztrófa... hogyan dolgozzam fel? mert most semmihez nincs kedvem, csak munka után hazamenni és aludni meg enni... :(
2010. okt. 29. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát te nehezebb szituban vagy a közös cuccok miatt, mi nem laktunk együtt.... 5é vig voltunk együtt, a nyáron lett vége. Hát csodálkozom is magamon, egész jól viseltem. Na nem kezdetben... kezdetben összetörtem, de aztán rájöttem hogy sosem voltam még ennyire önmagam. bár a mi kapcsolatunk tényleg katasztrófa volt már, teljesen elvesztettem az igazi énem mert kerestem azt a szeméylt magamban, akit ő akart látni. Szakítottunk, egyh ónapig meg voltam halva, aztán rájöttem hoyg végre én vagyok... bár kicsit még nehéz, nehezen találom a helyem a világban, hiszen úgy nőttem fel hogy mellettem volt, lényegében nem tudom milyen érzés egyedül lenni. taln ez okozza a legnagyobb nehézséget, hogy egy egészen új világba csöppentem bele...
2010. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fontosabb volt a szekítás, és feladni az egész eddigi életet vqalami miatt? Jól meggondoltad? Innen talpraállni...meg kell próbálni, de nehéz lesz. Pláne az lesz nehéz, hogy minél előb találj valaki más pasit. Ha gyorsan találsz nem jó mert akkor érdekből vagy vele. Ha sokára, akkor meg egyedül vagy és egyedül tartod el magad stb. nehéz ügy.
2010. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

foglald el magad, az a legjobb módszer, akkor nincs időd azon gondolkozni, hogy magányos vagy.

Én is nemrég szakítottam, utána minden rendezvényen részt akartam venni. Elmentem rockkoncertre, pedig nem vagyok rocker, eljárok kosarazni, pedig nem igazán tudok (de szerencsére a csapattársaim se nagyon), minden szervezett programon ott vagyok, bárhova hívnak, elmegyek. Ha nem hívnak sehova, szervezek magamnak programot, nyelvvizsgára tanulok, szervezkedek, annyi mindennel lefoglaltam magam, hogy élni sincs időm, nem hogy azon aggódni, hogy nincs barátom, és jól érzem magam, nem is hiányzik.

21/L

2010. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen, jól meggondoltam, meggondoltuk. mivel kihült a kapcsolat, nincs már közös téma, közös program, stb. és már én is hanyagul álltam hozzá, ő ettől besokalt és ennyi. de miért éljek valakivel úgy, ha nincs szenvedély, romantika, izgalom, semmi. csak a megszokott köszönés, együtt alvás és ennyi. semmi más. de köszönöm a biztató szavakat.... 28/N
2010. okt. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!