Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel a szakítást? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
Időnként vannak nehezebb időszakaim, ez független attól, hogy van-e párom, vagy nincs. Ilyenkor olyan erősen elkezdek szorongani, sírnom kell, de sokszor nem tudom az okát. Így, hogy egyedül vagyok, nehezebb. Azért nem hagyom el magam, meg semmi ilyesmi, csak most van épp olyan rossz hangulatom. És nem bízom abban, hogy találok valakit még. Nektek mi segített?

2012. dec. 2. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az idő meg egy új szerelem. Hiába foglaltam le magam stb stb, nem segítettek ezek a dolgok, max egy picurkát.
2012. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az új szerelem segített. Más nem.
2012. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a sport.

A többi ebből eredt. Ez kirángatott a depiből, ebből jött, hogy jobb kedvem lett, mivel jobb kedvem lett elmentem emberekkel ide-oda, minden programra nyitott voltam, és így megismertem valakit.

De tulajdonképpen a sport segített, mert attól éreztem magam jobban.


Amúgy meg az idő. Elcsépelt, de az idő minden sebet begyógyít.

2012. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor elmegyek futni. :) Elkezdtem randizgatni is, de még csak olyan figyelemelterelés képpen.
2012. dec. 2. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, ha lefoglalom magam valamivel. Munka közben általában jobban vagyok, ha sok a meló. De amint van 2 percem gondolkozni, azonnal elkezdek rettentően szenvedni. Nem tudom meddig lesz ez ilyen erős, de alig bírom elviselni. Nehéz az is, hogy ne hívjam fel minden nap a volt barátomat, hogy ezt elsírjam neki, mennyire hiányzik.
2012. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne gondold azt,hogy nem bizol abban,hogy találsz valakit még! Ezzel már segitessz magadon, és a jobb kedveden 1 picit! A jónál mindig van 1 jobb, és ez tényleg igaz a párkapcsolatokban is!
2012. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Idő és új kapcsolat segítségével.
2020. okt. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!