Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még értelme ezt a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ezt a kapcsolatot folytatni? én amég nem tudtam meg ezeket az életemnél jobban szerettem! és mellette álltam mindenbe! Soha nem léptem félre mellette? Nem tudom hogy mit tegyek! Légyszi segitstek!

Figyelt kérdés
4és fél éve élek eggyütt a párommal de ezelött 3 éve kapcsolatot tartott mellettem és az mellett még voltak egy éjszakás kalandjai! Salynos csak most tudtam meg ennyi idö után! Amiota megtudtam már nem szeretem ugy mint rég! Valamit érzek még de ez már nem az a régi érzés? Nem tudom elfelejteni amit tett!

2013. márc. 17. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:

mert elveszett a bizalom, ha van eszed, szakíts, mert megfogja tenni amikor úgy gondolja

nincs már szerelem, keressél mást N

2013. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! ö azt mondja megbánta és hogy azota nem csinált semmit de már nem hiszek neki!! eléggé össze vagyok zavarodva de azt tudom hogy kiábrándultam belöle!
2013. márc. 17. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó, de nem a barátod, nincs köztetek barátság, ha ezeket titokban csinálta.

Bármilyen emberi kapcsolatban az a lényeg, hogy nem ellenségek vagyunk egymásnak, hanem jóban vagyunk, és nem verjük át a másikat!

Most ha például egy közös bankbetétet költött volna el a megkérdezésed nélkül, az ugyanilyen súlyos lenne, nem?



Ha valaki több nőre vágyik, akkor keressen olyanokat, akiknek ez tetszik, és beszélje meg velük.

Itt a titkolózás és átverés a fő baj, no meg az, hogy nem érdekelte, hogy Teneked tetszik-e ez vagy sem.

Ne olyanokat válasszon, akik monogám kapcsolatot akarnak, hagyja szépen elmenni őket, ha emiatt akarnak.

Itt az ideje, hogy az ilyen férfiak a társadalom előtt is legyenek tökösek és vállalják fel, hogy több nőt akarnak.


Sokan szeretik azt a fajta férfit is! A hazugokat viszont nem!

2013. márc. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen nálunk már eléggé elfajultak a dolgok! tényleg nem foglalkozott az én érzéseimmel! a kapcsolatunkban én dolgoztam egyedül én tartottam el öt! ö egy link semmire kellö már csak tiszteletböl sem kellett volna megtennie mert még egy ilyen nöt ugy sem fog találni! a legfájobb az egészbe hogy ismertem is a 3.-at egy érvénytelen utcát járo mindenki élte senki!
2013. márc. 17. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Akkor lehet, hogy ők jobban össze is illenek.
2013. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egy nő válasza:
Hagyni kell a francba.Amelyik kutya egyszer átússza a Dunát..átússza többször is.és ha most megbocsájtol neki,vissza fog vele élni!!Azért ha egyszer megbotlik,TALÁN elnézi az ember,de 3 éven keresztül? Ez már mocskos dolog részéröl..söt az is hogy te tartottad el és ö képes volt ezt csinálni,és a szemedbe nézni!!Találsz te jobbat is!!
2013. márc. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőekkel, de kicsit más szempontból nézném:

3 éve nincs kapcsolata állítása szerint? Tehát az első másfél évetekben volt.

Evvel kapcsolatban annyit mondanék hogy valóban vannak olyan pasik akik a kapcsolat legelején még több nőben gondolkodnak, de amint bebizonyosodik hogy kit szeret és kivel lehet komoly kapcsolata, abban a pillanatban befejezik a többi nővel és ezek a férfiak ha meghozták magukban a döntést akkor gyakran egész életre hűségesek lesznek.

Viszont ti 4ésfél éve vagytok együtt ő pedig másfél évig vágott át, tehát nem csak a kapcsolat elején csinálta ezt, hanem amikor már bőven komolynak mondható a kapcsolat. De van aki ezt még meg tudja bocsátani ha ilyen többé nem fordul elő...

A fő gond szerintem az hogy azt írod más szempontból is teljesen megbízhatatlan, link ember és te tartod el. Ha tényleg minden szempontból megbízhatatlan, egyáltalán nem érdemli meg hogy még gondolkodj rajta.

Legyen önbizalmad, ne hidd azt hogy nem érdemelsz jobbat.

Mert az már sok hogy ezek után is csak te dolgoztál a kapcsoltért és még te is tartod el...

Azóta történt valami? Szakítottál?

Ha úgy döntöttél hogy szakítasz akkor mond el neki hogy úgy gondolod többet érdemeltél volna, nem azért mert magyarázkodnod kellene hanem hogy teljesen lezárhassátok..

2013. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!