Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme kapcsolatot kezdenem ezzel a sráccal ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Amikor megismertük egymást, még másik lányba volt szerelmes (nem volt nála esélye), nekem erről mindent el is mondott. Azóta eltelt pár hónap, egy ideje velem randizik (kezdetben barátkoztunk csak, de elég nagy vonzalom volt köztünk mindig is). De ez a lány még mindig képben van, van csomó olyan program a haverjaival, ahova ő is jön (én is).

És gyakran emlegeti is. Egyértelmű, hogy még nincs rajta túl teljesen, el is mondta nekem is, hogy nem tud ilyen könnyen túl lépni ezen, mert nagyon sokáig bele volt esve, de mióta engem ismer, azóta egyre kevésbé érdekelte, és most már nem akarna tőle semmit, ezt a lánnyal is megbeszélte, hogy nehogy bármit félreértsen, hogy már nem érez semmit...

Állítása szerint én kellek neki már csak, de akkor is érződik, hogy még a fejében van ez a lány...

Egyébként eléggé megbízható srácnak tűnik, de ti mit gondolnátok? Mit tegyek? Van értelme vele lennem így? Azt hiszem beleszerettem...

De ennek úgyis csalódás lesz a vége, ugye? :(

kérlek, segítsetek!


2012. nov. 7. 23:41
 1/3 Honorare ***** válasza:
Adj neki idot! de legyel mellette!
2012. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom mindent tisztán látsz. Már csak el kell döntened összejössz-e vele, akkor is ha sanszos a csalódás, vagy ennek ellenére bevállalod, mert szerelmes vagy belé, és hátha (nem túl nagy esély) ő is belédszeret idővel. Az előbbi okos döntés, az utóbbi merész.
2012. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak nehogy a csaj szemében felmenjen az értéke hirtelen, ha összejöttök
2012. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!