Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme újrakezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
majdnem 4 év után szeretném a volt párommal újrakezdeni az egész kapcsolatot. Neki és nekem sincs senki komoly kapcsolatunk. Több alkalommal találkozunk havonta. Szerintetek van értelme és jövője az újra felmelegített kapcsolatnak?
2012. júl. 15. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy tanuljunk a hibáinkból.
2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert ennyi idő alatt változtatok és lehet, hogy azok a problémák nem fordulnának elő, mint régen, hiszen tapasztaltabbak, érettebbek lehettek.

Meg kell próbálni, és ez már nem is felmelegítés lenne, hanem egy másfajta kapcsolat, mert valószínűleg már másabb személyiségű emberek lettetek.

2012. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt az emberek rengeteget változnak,komolyabbak lesznek,idővel rájönnek a hibáikra is. Biztosan külső szemmel ti is megláttátok,hogy anno miben hibáztatok a kapcsolatotokban. Én azon az elven vagyok,hogyha két embernek együtt kell lennie,végül egyemásra találnak.. Tehát nem hiába sodorta össze utaitokat a sors ismét! Hajrá,sok boldogságot!
2012. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még az is a problémáim közé tartozik, hogy nem tudom hogy hozzam elő a dolgot és mi lesz akkor ha NEM akarja újrakezdeni?
2012. júl. 19. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor legalább megpróbáltad.
2012. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...Szia, mi lett veletek? Felvetetted neki? Újrakezdtétek? Mi történt azóta? :)
2018. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2019. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!