Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Mindenkinél mások a határok ezt tudom és mindenki máshogy kezeli a dolgokat. De azért kíváncsi lennék, hogy mi számít megcsalásnak egy fiúnál vagy egy lánynál.

2013. ápr. 3. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%

Legnagyobb szegyenemre be kell vallanom, hogy kettös mercevel itelem meg.


Valoszinüleg hihetetlenül kiakadnek, ha baratnöm megcsokolna valakit es nagyon probara tenne kapcsolatunkat.


Ellenkezö esetben nem nagyon erzem megcsalasnak, amikor erzelemmentesen felredugok olyan lannyal, akiben csak az alkalmi elvezetet latom.


Persze, megszoktam, hogy nem a valasz minöseget, hanem etikussagat ertekelik itt, de gondoltam megis öszinten valaszolok.


Aki meg nem mossa szenteltvizzel a szemet es kivancsi egy rövid magyarazkodasra, olvasson csak tovabb: Nagyon szeretem a baratnömet es rengeteget megteszek erte. Habar minden jo vele, sokkal gyakrabban igenylem a szexet, mint ö. Fantasztikus az agyban, de nem akarok követelözni vagy elvarni töle, hogy olyat tegyen, amit nem kivan. Ez szerintem megölne kettönk között a szenvedelyt. Igy alkalmankent a testiseg kielesenek celjabol ismerkedem mas lanyokkal.

2013. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szájra puszitól illetve a tapitól kezdve minden főleg ha hagyja is ! 30/F
2013. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#11 én pont erre a válaszra "vártam", hiszen a fiúk általában így látják a világot. (már bocsi és tudom, hogy vannak kivételek)

Megértem, amit leírtál, de azért szerintem, ez így egyáltalán nem fair dolog. Szerintem ha a lány hűséges, akkor szemét dolog, ha a srác megcsalja és ez fordítva is érvényes.

Lehet, hogy ezt csak én látom így, de nekem ez a véleményem. Nem szeretem, ha a pasik azt hiszik, hogy ők mindent megengedhetnek maguknak mert PASIK és a lányok meg szinte semmit. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor a csaj is csalja meg a pasiját, hamár ő is megtette... hanem, hogy amit az egyik fél nem tehet meg, azt a másik sem. Szerintem ez így lenne fair dolog.

2013. ápr. 4. 00:06
 14/22 anonim ***** válasza:

Bármi,amit csak velem szabadna csinálnia,de mással is megteszi.

Sokan mondják,hogy a csajjal nem megcsalás,pedig az...

Mondjuk az a legrosszabb,ha érzelmileg csalják meg az embert.Úgy tudom velem ilyen még nem volt,de tudok olyanról,akivel volt.

2013. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Csók flörtölés nálam már megcsalás

18 L

2013. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
kaptál egy ilyen választ, és mindjárt ez alapján itéled meg a dolgokat??
2013. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
a csók még nem megcsalás
2013. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én csókolóztam mással a párom szeme láttára, megbocsátott. Mégis külön vagyunk de nem emiatt. Kérdezte, hogy én forditott helyzetben megbocsátanék-e. Igen. Amit nekem szabadott, neki is szabad. Ha mással csókolózna biztos rosszul esne de ha tudnám, hogy semmi köze a csajhoz csak a pia miatt összegabalyodtak ahogy anno mi, akkor megbocsátanék. Onnan tovább viszont nem!! Egyikünknek sem. Ha már érzelmi kapocs van azonnal ott a vége.
2013. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö, örülök, hogy megirtam a vart valaszt. Az ertekelesen sem lepödtem meg...


Amugy nem csak tiszteletben tartom velemenyedet, de reszben egyet is ertek veled. Nem erzem ugy, hogy jogom van hozza, mert pasi vagyok. Viszont az erveleseddel abbol a szempontbol nem ertek egyet, hogy azert, mert ö sem, ezert nekem sem szabad.


Irok peldat: Ha baratnöm keveset eszik es abbol teljesen jol lakik, akkor az azt jelenti, hogy nekem is koplalnom kell? Hiszen csak akkor szabad enni, ha együtt eszünk! Tudom, hogy ez nagyon nyers pelda, de az, hogy ö nem lep felre, neki nem jar lemondassal, mert igenyeinek megfelelöen megkap mindent. En meg lemondok a sajat igenyeimröl, hiszen tarsadalmilag elfogadott teny, hogy nem szerethetem teljes szivemböl, nem tepnem ki erte meg a karomat is, ha alkalmankent mas agyaban kötök ki... de az erzelmek nem szorulnak magyarazatra vagy etikai jovahagyasra!


Ugyanugy vallalom viszont azt az igazsagtalan velemenyemet, miszerint nagyon egyoldalu a megitelesem. Ferfikent egy felrelepes erzelmileg nem különbözik egy jobb önkielegitestöl. Forditott esetben viszont meg nem talalkoztam olyan lannyal, aki kepes es igenyli, hogy teljesen erzelemmentesen, csakis a testi elvezetert kepes lefeküdni egy pasival. Ezert nekem ez sokkal sulyosabb! Ezzel nem azt akarom mondani, es nem is a kerdes targya, hogy mindenkeppen a lanyt kell ezert hibaztatni. A miertjetöl es hatteretöl eltekintve a lany tele van erzelmekkel. Es mindegy, hogy a parja iranti csalodas vagy csupan a kivancsisag hajtotta, akkor sem gondolom, hogy egy lany kepes olyan pragmatikusan erezni, mint egy ferfi.


Remelem, annak ellenere, hogy ismetelten mertem olyat irni, amivel rengetegen nem ertenek egyet (es itt termeszetesen a velemenyt kell pontozni!*) sikerült betekintest engednem a masik oldal gondolkodasvilagaba.



*Cinzmus! Velemenyem szerint iszonyatosan rontja az oldal es a valaszok minöseget, ha az, akinek szamit a pontertek folyamatosan azzal szembesül, hogy meg itt, az anonymitasban is elitelik az öszinteseget!

2013. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szájra puszitól elkezdve minden!
2013. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!