Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Mindenkinél mások a határok ezt tudom és mindenki máshogy kezeli a dolgokat. De azért kíváncsi lennék, hogy mi számít megcsalásnak egy fiúnál vagy egy lánynál.

2013. ápr. 3. 23:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
csók, szájrapuszi, egy meghitt érintés, erős flört... szerintem nem feltétlen kell fizikai megcsalásnak történnie, egy érzelmi megcsalás is fájó.
2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

17 éves lány vagyok:


Bár én nem a bulik terén nézem a dolgokat, mert sem én, sem a barátom nem bulizunk, esetleg haverokkal, barátokkal összegyűlni, de nem discoba járni...


Szóval, szerintem MINDEN megcsalás, a szex, a csók, egy puszi is. Azt gondolom, hogy nem flörtölhet mással, vagy nem enyeleghet mással, illetve csinálhatja persze, de ha annyira engem szeretne, akkor nem tenné. Ha meg sem csal, de másra gondol, az is "megcsalás". Nem csal meg, de én mindig mondom a pasimnak is, hogy ha más tetszik neki, vagy nem szeret már, másra gondol, akkor szóljon, mert hiába nem csal meg, nem teszi meg, nem lép félre, attól még nem én vagyok az, akire gondol elalvásnál, vagy amikor felkel, nem én jutok eszébe, szóval nem belém szerelmes... Így ha meg sem csal, akkor is felesleges így folytatni a kapcsolatot.

Ha valaki velem akar lenni, akkor vagy csak velem van, vagy nélkülem, de én tuti nem tűrném el azt sem, hogy mondjuk más csajoknak udvarolgasson poénból... Ha belém szerelmes, akkor elvileg rá sem tud nézni másra...

2013. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!