Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet alatti dugás megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet alatti dugás megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Még nyáron tartottunk 1 hónap szünetet a barátnőmmel és én az alatt elmentem pár haverommal egy szórakozóhelyre ahol egyszerre többen is voltunk egy lánnyal, aztán pár nappal később ugyanazzal a lánnyal egyedül. Azért is történt ez meg mert nagyon elhanyagolt és nem volt hajlandó szexelni velem már hetekkel azelőtt, pedig tudja hogy nem bírom sokáig. Ezt most valahogy megtudta és ki van rám akadva, a szakításunkat tervezi. Szerintem ez nem számít megcsalásnak, szerinte igen. Kinek van igaza?

25/F


2013. márc. 29. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Az a kapcsolat nem kapcsolat számomra, ahol van "szünet". Ugyanmár, hagyjuk a mesét...tehát az én szememben nincs kapcsolat, nincs megcsalás.
2013. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Még jó,hogy ki van rád akadva basszus..végülis a szünet nem azt jelenti,hogy teljesen vége..

ha férfi szemmel nézem,akkor meg azt mondom,hogy megértem,ha nem szexel veled egy csomó ideje.

De mivel nő vagyok és vallom a legtöbb feminista elvet,ezért a nőnek van igaza.

Amúgy is neki van igaza.

2013. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért van igaza? Lehet hogy ő is megtette csak nem mondja.
2013. márc. 29. 23:19
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Ki lett mondva, hogy vége, aztán végül mégis újra kezdtétek? Ha nem, akkor megcsalás. Ha nem szakítottatok, akkor igen.
2013. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
4: na ezt összekevertem: ha szakítottatok, akkor nem megcsalás. Ha nem lett kimondva a szakítás, akkor megcsalás és jogosan akadt ki rád.
2013. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha szünetet tartotok, akkor az, ha kicsit szájbarágósan vezetjük le a dolgot, a kapcsolat "szüneteltetését" jelenti. Tehát ÁTMENETILEG a kapcsolat megszűnik kapcsolatnak lenni, határozatlan ideig. Igen, azt szokták mondani, hogy az a kapcsolat ahol elkél a szünet már nem feltétlenül jó kapcsolat, vagy épp már nem is minősül annak, de én nem egy olyan esetet láttam már ahol ez a kis szünet segített.

Nálunk is volt szünet a kapcsolatunkban, de azt mi nem határoztuk meg előre, szakításnak indult, majd kibékültünk másfél hónap után. Nekem is voltak randijaim, a Páromnak is, viszont mi ezt megbeszéltük előtte, nem volt titok.

Nos, Nálad a helyzet az, hogy Ti csak szünetben állapodtatok meg, ami magába foglalja a folytatás lehetőségét, tehát nem lehet azt mondani, hogy szakítottatok, de azt sem, hogy együtt voltatok. Jogosnak nem nevezhető a felháborodása, de megérthetőnek igen! Valószínűleg Ő nem számított rá, hogy ilyen hamar már hölgy társaságát keresed majd. Lehet ezt arra fogni, hogy mert Te nem bírod sokáig, de ez buta kifogás. Ha ne adj Isten egyszer egy betegség, műtét...stb. miatt nem tudna Veled lefeküdni a Párod, akkor félremennél csak mert nem bírod sokáig? Az ember nem állat, hogy ne tudná kontrollálni az ösztöneit. Ha Te nem tudtad ezt megtenni, lehetséges, hogy már nem fűznek mély érzelmek a barátnődhöz. Ez esetben elgondolkodnék, van -e értelme rabolni egymás idejét.


Sok szerencsét!

2013. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sokat hisztizett és végül megbeszéltük hogy megpróbáljuk külön egy kicsit és ha működik egymás nélkül akkor vége. De hiányoztunk egymásnak és kibékültünk.
2013. márc. 29. 23:25
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Ross szerint nem, de Rachel szerint igen
2013. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os, a betegség az más. Nyilván ha beteg lenne vagy valami más amiről nem tehet akkor nem csináltam volna.
2013. márc. 29. 23:29
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Számomra idegen fogalom a szünet. Ha valahol eljön az, hogy szünetet kell tartani, akkor ott a szakítás a megoldás úgy gondolom. Lehet, hogy más számára nem egyértelmű ez, számomra igen. Szóval a szünet nálam felér egy szakítással, ami után össze lehet jönni, de az már csak felmelegített káposzta effektus, nem az én stílusom. Így egy kapcsolat vége után szexelni nem bűn. 21/N
2013. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!