Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mesélte,kíváncsi vagyok,mások mit gondolnak erről.Azzal a lánnyal,aki butaságot csinált,elmentünk piálni.Én hazajöttem,ő maradt még 1 barátnőmmel kint.Mesélte,hogy nagyon sokat ivott,és az egyik fiú (akivel egyébként jó barátok,ismerik egymást gyerek koruk óta de soha nem volt köztük semmi) lekapta.Körülbelűl 2 másodperc lehetett,és eltolta az illetőt.Azután elkezdett nagyon sírni,és haza is ment.(És felhívott engem :D ) ez már vagy 5 hónapja történt,de nem mondta el a barátjának,akivel ebben a hónapban azthiszem 16 hónaposak lesznek.Azt még megjegyezném,hogy a barátnőm nagyon szereti a párját,látszik is rajtuk,mindenki azt mondja rájuk hogy álompár.Ahogy szerintem is.

Nektek mi a véleményetek egy ilyenről? Én úgy gondolom,hogy nem megcsalás,mert a barátnőmnek eszébe sem jutott volna ilyen.De anyukám szerint már megcsalás.Úgyhogy kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.:)


2013. ápr. 2. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Azért kell olyan maszkban menni bulizni mint ami Bane-nek volt a Batmanből...
2013. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
megcsaás... és nem akkor kellett volna zokogni mikor megtette hanem elötte inkább gondolkodni és akkor nem kellett volna az a szánalmas krokodilkönny.
2013. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem ő kapta le a fiút.:D
2013. ápr. 2. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:

kedves kérdező n haragudj, de nem volt olyan mák, hogy ne tudjon magáról, szóval ha se kép, se hang, akkor aláírom

így nem N

2013. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a srác csókolta meg, a lány pedig ellökte magától, akkor nem megcsalás. 2 mp a reakcióidő kb, amíg felfogjuk, hogy egyáltalán mi történt (főleg részegen :) ).
2013. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon berúgott.Sokféle piát összeivott.Azt mondta,olyan hírtelen megtörtént,hogy szinte alig eszmélt.Amikor 3 puszit akart a srác adni neki,akkor csókolta meg.El is tolta.:D
2013. ápr. 2. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz?? Velem ez kétszer történt meg. Elsőre ellöktem a srácot, nem smároltunk csak szájon csókolt. (az is megcsalás) De azt elmondtam a páromnak is. Másodszor sajnos annyi ittam, hogy a bódulattól nem volt erőm felpofozni és smároltunk. A párom szeme láttára! Tök mindegy, hogy ellökte vagy nem attól még ugyanúgy megcsalás!!
2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én azért gondolom hogy nem megcsalás,a barátnőm részéről,mert nem ő kezdeményezte,eszébe sem jutott volna ilyet csinálni,Egyszerűen ő maga sem számíthatott rá.

Szerintem:)

2013. ápr. 2. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha nem ő kezdeményezte hanem a srác volt hülye akkor övé a nagyobb felelősség. De én elmondanám a barátomnak. Ne mástól tudja meg mert akkor balhé lesz. Jobban jársz ha elmondod, ezért nem fog kidobni hisz a srác volt a kezdeményező és te ellökted ezzel kifejezve hogy nem akarod. Ettől nem dől össze a világ! Nyugodtan mondd el neki, nem fog kidobni. És legközelebb figyelj oda kivel mit csinál meg mennyit iszol. Ja én dumálok velem is előfordult kétszer, de azóta 3 éve nagyon vigyázok magunkra.
2013. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező :)
2013. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!