Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan éltétek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek túl?

Figyelt kérdés
Pár hete a párom nem jelentkezett ki az e-mail fiókjából, és én elolvastam egy levelet(tudom, nem volt szép dolog, ezért rosszul is érzem magam), amit egy másik nőnek írt(egy korábbi szexpartnerének, akit análisan is megkapott). Az üzenet tartalma röviden és tömören az volt, hogy szeretné őt megd*gni. Én persze kiakadtam, sírtam, ő is sírt, napokig tartott ez az állapot, de vele maradtam. Nem tudom, hogy kezeljem ezt az egészet. Én is megadnám neki azt, amit akar, ezt soha nem is titkoltam(anális szex), és egészen addig a pontig azt gondoltam, különleges a kapcsolatunk, és hogy ő a legkülönlegesebb férfi, akivel eddig dolgom volt. Vele képzelem el a jövőmet, már együtt élünk kb. fél éve, gyereket akarok tőle, és ő is engem akar, elmondása szerint. Nem szokásom ilyen fórumokon kitárgyalni a magánéletem, de nem szeretnék erről a barátokkal, családtagokkal beszélni, ezért fordulok hozzátok, akik esetleg már kerültek hasonló helyzetbe. Nem akarom sutba dobni a kapcsolatunkat, hiszen gyakorlatilag nem csalt meg, de mégis annyira bánt ez az egész. Arról nem is beszélve, hogy a belé fektetett bizalmam alapjaiban ingott meg. Nektek mi segített? Vagy mit tennétek a helyemben? Esetleg én rontottam el valamit? Előre is köszönöm a segítségeteket!

2013. ápr. 8. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem rontottál el semmit, csak minden bizonnyal nagyon jó volt neki a szex azzal a lánnyal és nagyon vonzódott hozzá és még vonzódik is. Fel kéne dobnod a szexuális életeteket mert valószínűleg unalmas és nem a legkielégítőbb számára.
2013. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Régi jó maffiózó szokás: Van az asszony, vele a szex, amíg

nincs(enek) gyerek(ek), mellette ott a szerető, akit meg

dönget. Az, hogy veled képzeli el az életét, tőled akar

gyereket, még nem jelenti azt, hogy nem csalna meg.


Egyébként pedig az, hogy sírt, amikor kiderült, nem

jelent semmit. Krokodilkönnyek is lehettek...


Vegyél nagy levegőt, és embereld meg magad. Gyakorlati-

lag AKKOR nem csalt meg, de ki tudja, mikor mit tett

már?


Picit legyél pesszimistább, és még mielőtt babát szülsz

neki, gondolkozz.

2013. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem bíznék meg többet benne, ez gyakorlatilag megcsalás a számomra, ha a szívem szakadna is, otthagynám, mert később csak rosszabb lesz. Borítékolható a hűtlenség.
2013. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anti paladin ***** válasza:

Sztem a gyakorlati megcsalásba bőven belefér az a "szándék nyilatkozat".

Beszéljétek át, miért akart félrelépni és ha az nem segít akkor szakítás.

Kerültem hasonló helyzetbe, akkor én voltam a hunyó. Nálunk a kapcsolat végét jelezte előre az eset. Nálatok talán még menthető a helyzet.

2013. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy valóban el tudod-e neki ezt felejteni mert ha csak látszólag akkor amikor komoly konfliktus lesz akkor lehet hogy odavágod majd neki. Sírni sok minden miatt lehet azért is hogy nemkét csjal esz hanem lehet hogy egy sem de nemakarok rosszindulatú lenni. Az a nagy kérdés és ha ő találna meg egy ilyen levelet nálad akkor féltékenykedne? Kinyírná a másik pasit levágná a farkát téged meg elhordana mindenfélének? Nem mondom hogy hagyd ott de akkor neked isl egyen szabadságod és óvatosan a gyermekvállalással.
2013. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy a másik csaj izgalmasabb volt számára, többet jelentett neki és bármennyire is szeretnéd, te is csak egy szám vagy a dugásai listáján.
2013. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj,hogy ott vagy neki te,és mégis még mindig egy másik nőhöz vonzódik.Lehet nem szerelmes belé,de a fizikai vonzódás is bőven elég.Nagyon össze kell kapnod magad ahhoz,hogy fenn tartsd a szexuális érdeklődőst irántad,hogy csak te érdekeld.Ebbe előbb utóbb bele fogsz fáradni vagy megunod.
2013. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Csokis süti feeling, emlékeztek még?
2013. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

már megmondták előttem a lényeget.


én is pasi vagyok, kétszer is kilépés nélkül hagytam a gépem.. nagy bukta volt, lehetett csomagolni..


utólag bevallva csak a hiúság miatt térdel le a férfi, de már a másik seggét nézi...


nehéz, de másik pasit kell kereni. az anált muszájból nem kell engedni, menjen a máshová...

gyereket ne csináltass egyelőre, mert az nagy bukta lesz, és a gyerek sínyli meg.(jobban)

2013. ápr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok, a barátom előttem nem volt egy nagy hím pellér. Ezen a lányon kívül még két partnere volt. Szeretném nem annyira tragikusan felfogni a dolgot, és küzdeni a kapcsolatunkért, és ebben nemcsak a közös jövő gondolata motivál. Szeretnék küzdeni, és azt akarom, hogy ezt értékelje.

A szexuális életünk felpezsdítése megtörtént, illetve folyamatosan történik.

Köszönöm az eddigi, és az ezután elküldött válaszokat, ez igazán nagy segítség számomra!

2013. ápr. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!