Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiket csaltak már meg? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket csaltak már meg? Hogyan éltétek túl? Megbocsájtottatok? És ha igen, hogyan sikerült elfelejteni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csaltak már meg.Hogy éltem túl? Hát qrva mérges voltam magamra,hogy h nem vettem észre.Nálam ez nem megbocsájtható.Én viszonylag gyorsan feltudom dolgozni az ilyet.Örülök,h megszabadultam egy s.ggfejtől!:D
2013. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az exem megcsalt, méghozzá a legjobb barátnőmmel! :( Megbocsátottam, de nem kellett volna. Bizalom zéró! Mindig mindent számon kértem rajta, tönkretettem magam! A szakítás után nehéz volt újra megbíznom valakiben! Ez az én sztorim, de biztosan van olyan, akinek a megcsalás ellenére is jól működik a kapcsolata! Én nem vagyok ennek a híve!
2013. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez az első kapcsolatom, még nem csaltak meg, de mivel nagyon szeretem a párom, egy világ omlana össze bennem és azonnal szakítanék, nálam utána már nincs második esély, ezt neki is elmondtam.
2013. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Ja. Ez kellett ahhoz, hogy a kisasszony feldolgozza azt, hogy valamikor régen őt is megcsalta valaki. Rajtam állt bosszút, pedig én elég sokmindent megtettem érte. Akkor nagyon fájt, fél éven át szenvedtem miatta, de szép lassan elmúlt. Elintéztem annyival, hogy egy gerinctelen, buta, éretlen fruska. :)

Megbocsájtok neki, mert hát eléggé szánalomraméltó, ha valaki ide süllyed, de ez nem jelenti, hogy bármit is akarnék tőle, vagy akár emberileg érdekelne.

2013. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még engem sem de folyton ettől félek..

Én azon melegében visszaadnám neki, aztán kidobnám a fenébe.

2013. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem derült ki úgymond! Szakított velem tök hirtelen,majd közösségi oldalon megláttam pár hét után, hogy valakivel együtt van.Gondolom régebb óta.Csak tudnám hogy,amikor rengeteget voltunk együtt :D de csak 20 éves voltam, tanultam belőle :-)
2013. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok nem szeretek adós maradni :))
2013. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csaltak meg igen. nehezen leptem tul rajta, mert nagyon szerettem. egybol szakitottam vele miutan kiderult, nincs masodik esely.. aki egyszer megtette az megteszi megegyszer..
2013. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én rá egy fél órával minidg tudtam, de az konkrétan nem zavart, scak mikor próbáltam kiugrasztani a bokorbol, akkor még az utolsó vérével is tagadta.

ha valaki bevallja magától az 2 dolgot jelent 1, úgysem számít neki h mit gondolok, 2, intelligens, és tudja h akkor fogok tudni benne megbízni ha elmondja.


mindkettőt könnyű felismerni, és 2. van annyire értées a szemmben, (megha meg is csalt) h adjak neki még ey esélyt, persze a végtelenségig ez se mehet, mert akkor már inkább az 1. pont az igaz rá, márpedg ha az igaz rá akkor mehet a levesbe, kutyának se kell ilyen csaj, bánkódni se fogok miatta :)

2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régi bölcs mondás: minden asszonyt vagy már, vagy ezután ...De azon kéne elgondolkodni, amit sok pasi mond: semmit nem számít . ki kell ereszteni a zacskójukból - ehhez meg mindig adódnak kqrvák, szomszéd csajok, flörtölők, megcsaltak és elhagyottak, vagy csak magános bigék. Ennyi.
2018. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!