Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket mennyire zavar, hogy nem az aktuális partneretekkel éltétek át az eddigi legjobb szexuális élményeteket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 30 körüliek vagytok, 5 éve vagytok együtt, de életetek legjobb szexe vmelyik exetekkel volt, nem a mostanival, akivel elvileg leélitek az életet. Mennyire zavaró ez számotokra?

Lehetőleg "sima" szexre gondoljunk, hármas, gruppen stb. ne számítson.


2013. febr. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

ha valóban ez lenne a helyzet, viszont szeretném a párom akkor nem zavarna. csak akkor ha a szex kifejezetten rossz!


bár szerencsére nekem nincs ilyen gondom, mivel a férjemmel van egyedül orgazmusom más pasival nem...


27/N

2013. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nem rossz, csak éppen az a bizonyos legjobb szex, amire azt mondod, húha, az az előző barátoddal volt, és nem az aktuálissal, akivel már huzamosabb ideje együtt vagy, ezáltal nem valószínű, hogy javul ilyen szempontból a dolog. Ez mennyit számít nektek?
2013. febr. 26. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit.

Nyilván nem véletlenül lett vége az előző kapcsolatnak... csak a jó szex sztem nem tart össze két embert, ahhoz ennél jóval több kell. Ha meg nem kifejezetten rossz a szex a mostanival, hát szerintem együtt lehet élni ezzel. Az ex az a múlt, nem érdekel, hogy vele mi volt, ha most jól érzem magam.

2013. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!