Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon kell a szeretet és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kell a szeretet és a törődés, de nem akarom megcsalni a páromat, tisztelem és rajongok érte! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elment, az ország másik végében dolgozik. Ritkán jön haza. Szörnyen vágyom a szeretetre, a másik közelségére, mint érzelmileg mint szexuálisan. volt már valaki ilyen helyzetben...?

2013. márc. 14. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Úgysem fogod sokáig bírni, meg fogod csalni, még ha most elképzelhetetlen is. Ha sok időről van szó, az ember teste- lelke hiányolja a törődést, kényeztetést... amit már most is érzel részben. Ez csak rosszabb lesz!
2013. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom lenne is valaki akivel meg is tudnád csalni,és ettől mégjobban izgulsz, igazam van?
2013. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor nem csalod meg, nem alázod meg a háta mögött...

Ha nem szereted, akkor meg szakíts vele, válj el tőle és keress valakit, aki a nap 24 órájában rendelkezésre áll.

Gondolom nem jó kedvéből van a párod az ország másik felében....

2013. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hétvégén nem tudsz találkozni vele?
2013. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A frannncba, hát bírd már ki!!!!Esetleg találjátok ki, hogy Budapesten,vayg valkahol találkoztok. Nehogy a tested (pontosabban az a testrészed) úrrá legyen a lelkeden, az érzelmeiden, a másik ember iránt való odaadásodon.
2013. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez a kérdés nem túl érthető....én szerelmes vagyok a páromba, pont ezért eszembe sem jut megcsalni őt-bármennyire is törődésre vágyok...Pedig ő konkrétan 2 éve Németország tulső felén dolgozik, 3 havonta tud csak hazajönni.
2013. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

7 es, te bizonyára itt éled ki az oltogatós hajlamodat, mert a főnök meg anyuci nap mint nap b@szogat s nincs kinek visszaadni :)) hidd el megértelek én, csak nm valami kamatozó tulajdonság ez az életben.


Nincs senki más, és nem is akarok mást. Köszi a véleményeket!

2013. márc. 14. 17:06
 8/11 maryann d válasza:
31%
jaj elnézést kérek, csak egy hülye poénból idéztem, ilyen youtubos. Sajnálom!
2013. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Gyűlölöm, mikor a nők ezzel takaróznak.

Ha szeretek valakit, és törődésre vágyom, akkor a világ összes férfija ölelgethet, akkor is csak a szerelmem tudja az ilyen igényeimet kielégíteni, semmit sem érek más ölelésével.

Annyi az egész, hogy tényleg viszket odalent, aztán ezzel takarózva akarsz egy jót dugni. Ennyi.

2013. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vársz önigazolást és megerősítést a dughatnékodra?!

Fejben már meg is csaltad, és itt kezdődik a baj!!!

2013. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!