Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a paromnak nem fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a paromnak nem fontos a szex, nem fog megcsalni?

Figyelt kérdés

Feltekeny vagyok mostanaban, erre o kinyogi, hogy le lehet elni egy eletet szex nelkul is. Es komolyan gondolta. (en erre nem lennek kepes...)


Szerintetek az ilyen gondolkodasu ferfi meg fog csalni valaha is? Szeretnek bizni benne, de egy regi hazugsag miatt nem megy. (jelentektelen dolog, de nalam a hazugsag az hazugsag...)


2013. márc. 2. 08:09
 1/9 fospuska ***** válasza:
nem feltétlen. főleg,ha tényleg nem olyan fontos neki a szex. ellenben neked lehetnek majd gondjaid.:)
2013. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kivan, sokat szexeltunk regebben.

Viszont most szuneteltetjuk a kapcsolatunkat mas okok miatt, es felek, hogy ebben a par honapban megcsal. Meg eleg sokat jarkal el sorozni a haverjaival...


Szerintem a legtobb pasi megcsalna

2013. márc. 2. 08:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Allitasa szerint csak velem tudja elkepzelni a szexelest, en vagyok az igazi szamara...
2013. márc. 2. 08:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik épelméjű pasi mondana mást? :)

De ha ő nem kívánja annyira, szar lesz neked...

2013. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oszintek vagyunk egymashoz ;)

Es mint irtam, sokat szexeltunk.

Velem akarja, massal nem allitolag.

de kotozkodj csak budos rib@nc:)

2013. márc. 2. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ha szünetet tartotok, az hogy lenne megcsalás? Hisz az alatt az idő alatt nem vagytok együtt. Tudom, hogy ugyanolyan sz*r érzés lenne, mintha megcsalnának, de technikailag nem vagytok együtt, úgyhogy ez nem az, akármennyire rosszul esik.. Csak mondom.
2013. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem talalkozunk, de egyutt vagyunk.
2013. márc. 2. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, az úgy más, a "szünet"-ből nem ezt értelmeztem.
2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem a párod vagyok, de én is így gondolkodok!

TEhát csak a párommal szexelek és ő a mindenem, most sajnos nem áll jól a kapcsolatunk, de más nem érdekel, mert őt szeretem és vele akarom leélni az életem egészségben-betegségben, jóban-rosszban, szexxel vagy nélküle, leszarm...


de az is biztos, hogy én nem ő vagyok, de ha én ilyen vagyok akkor lehet, hogy ő is ilyen, Tehát nyugi és bizalom, mert ez is fontos

2013. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!