Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, újrakezdtük. Ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, újrakezdtük. Ennek már 2 éve, mégis minden nap eszembe jut. Mit tehetnék ellene? 28/L

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki elkezdené, hogy nem kellett volna megbocsájtani, bla bla bla... Elmondanám, hogy egy percig sem bánom az újrakezdést! Változott ő is, én is! Jó irányba!!!


Viszont nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá... Nem a féltékeny szorongás gyötör, (mert biztos vagyok benne, hogy többé ez nem fog előfordulni). Egyszerűen csak eszembe jut, hogy ez történt...

Szóval a kérdésem arra irányul, hogy mit tehetnék a rossz emlékek napi szintű felbukkanása ellen?


(Mindenki értelmes válaszát szívesen fogadom, de nagyon örülnék, ha valaki tapasztalatból is írna)



2013. ápr. 15. 19:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
felejcsd el :)
2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Max lezárod magadban, el kell könyvelned h az a múlt. Ennyi máshogy nem tudod.

Ha vele vagy együtt aki akkoriban összetörte a pici szíved akkor ez ezzel jár.

2013. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Softness ***** válasza:
úristen, velünk fél éve történt hasonló és nekem is rendszeresen eszembe jut és én is szoktam rajta gondolkodni mikor lesz vége, de ezek szerint jó sokára...
2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Semmit.


A, otthagyod


B, megbocsátasz neki. (ha sikerült volna akkor ez nem jönne fel benned, mint látható nem sikerült. ezt csak magaddal szeretnéd elhitetni.)


"hogy többé ez nem fog előfordulni"


Erre nem vennék mérget, aki 1x belenyal a jóba büntetés mentesen, az meg fogja próbálni többször is, idő kérdése.

2013. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Az én kapcsolatom sem volt éppen rózsás még az elején. Sokszor bántott meg a párom és sajnos én is őt, de aztán valahogy felnőttünk a kapcsolathoz és megbeszéltük. Egy ideig engem is folyton kísértettek a múlt emlékei, a rossz dolgok folyton eszembe jutottak. Nehezen tettem magam túl rajta, de elnyomtam magamban a rossz érzéseket és elfelejtettem valahogy:).Tudtam, hogy mostmár csak egymásnak vagyunk és szeretjük egymást. Mosmtár teljesen megváltoztunk mindketten és nagyon szeretjük egymást már 4 teljes éve :) . Szóval, próbáld meg elfelejteni , tudd , hogy mostmár csak téged akar és próbáld meg úgy felfogni, hogy ez is egy megpróbáltatás volt. Ne rágódj a múlton, csak rossz kedved lesz.Értékeld inkább azt amid van :)
2013. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már jóval idősebb vagyok nálad,és sajnos tapasztalatból írok.Nálunk 2,5 éve történt.Már nem fáj,és nálunk is hasonlóan van mint nálatok.

De.

A volt szerető kb. annyi idős mint Te.És ő nagyon megnehezítette a feldolgozást a hazudozásaival, kavarásaival.Függővé váltam,mert napi szinten nézegetem az adatlapját,de már csak kíváncsiságból....


Sajnos,csak a közös élmények, és az idő feledtetik a dolgot...valamennyire.

2013. ápr. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én most vagyok ebben a helyzetben.Én visszacsaláson gondolkodom,hátha az segít a lelkemen... :)
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen, 5 év kapcsi után vége lett a vőlegényemmel. De sokszor hülyített, hogy béküljünk ki, ígérgetett mindent csak, hogy még megkapjon. A szívem összetört, hogy csak játszott. De azt nem bírtam kiverni a fejemből, amilyen volt. Mindenkiben őt kerestem, és az sem tett jót! Aztán megismertem egy srácot, aki full az ellentétje, amolyan idegesítő karakterű srácot, aki megszeretett a maga módján, de mindig csinált valamit, amin rágódtam, amin elgondolkoztam, és utána már csak rajta járt az agyam, nem a volt páromon. Új szerelem a megoldás!
2013. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Aztamindenségit Hölgyem, fékezze magát. Hát hogy gondolja ezt?
2013. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy menj el pszichológushoz. Nem rosszból, nem gondolom, hogy bolond vagy Kérdező. De nekem is sok lelki problémám volt, és egy jó szakember sokat segít. Én a helyedben megpróbálnám. :)
2013. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!