Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így? Szakítootunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így? Szakítootunk, újrakezdtük, mégis nagyon bánt a múlt.

Figyelt kérdés
Párommal másfél évig voltunk távkapcsolatban, nehezen de kibírtuk. Majd egy városba kerültünk de összeköltözni nem sikerült. Jól meg voltunk, nekem pedig volt egy jó barátom akire (nevezzük x-nek) ő nagyon féltékeny volt.Tegyük hoozá, teljesen ok nélkül volt féltékeny.Annyiból állt a kapcsolatunk,hoy néha egy egy sms, levél, illetve ha otthon voltam (havi 1x)találkotunk pár órára beszélgetni. (nem volt igazán baráti társaságom, őt illetve még egy embert mondhattam barátnak akkoriban páromon kívül) A nyár úgy hozta, hogy külön kerültünk de én és x együtt kerestünk munkát neki és nekem is, hogy nyáron hozzánk tudjon költözni. Kaptam egy munkalehetőséget fesztiválon, el is fogadtam mert kellett a pénz de Párom nem tudott jönni mert eltörte az újját. sajnos ott csak napi 5-10 perceket tudtunk beszélni naponta így eléggé megromlottt a kapcsolatunk és már előtte is a féltékenység illetve néhány apró nézeteltérés miatt. mielőtt elmentem akkor találkoztunk utoljára, de az volt, hogy ha hazajövök részletesen mindent megbeszélünk. Miután hazajöttem kb 2 hétig még nem tudtunk találkozni, csak telefonon beszéltünk. Az egyik nap nagyon összevesztünk mert mondtam, hogy fényképeket teszek ki a saját szomám falára és kitenném x-el az egyetlen közös képünk. neki erre teljesen betelt a pohár és telefonon leresztül szakított velem. Nagyon magam alatt voltam aznap, mert aznap volt apám halálának 5 hónapos fordulója ami már egy rossz hangulatot kölcsönzött már az elmúlt hónapokra is. szakítás után darabig nem keresett. én hívtam, hogy mi van vele. viszont azt mondta sokkal jobban érzi magát mióta külön vagyunk és hogy jól döntött. Mivel nem volt csak x akivel beszélhettem, a kiborulásról így ez eléggé összehozott bennünket, illetve x-nek meghalt egy barátja így egymás támaszai voltunk. sajnos nyáron le is feküdtünk többször, de szerlmes nem voltam és nem tudom miért tettem de nagyon bánom. augusztus végén egy beszélgetés alkalmával elmondtam neki, hogy még mindig szeretem és ő is azt mondta engem. elmondtam, hogy x-el mi történt köztünk, neki viszont nem volt semmi kapcsolata még csak egy csók sem. szeptemberbe újra egy helyre kerültünk, már egy kollégiumba is és akkor találkoztunk először amióta elmentem dolgozni a fesztiválra. sokat beszélgettünk és újra összejöttünk, össze is költöztünk, de néha még bántja őt is hogy x-el nekem így alakult. azóta x-től kapott leveleket mindent elégettünk együtt párommal, viszont annyira lelkiismeret furdalásom van, pedig nem csaltam meg, hisz külön voltunk, és ha egyszer is azt mondja, hogy szeret vagy rossz nélkülem nem tettem volna semmit. elkeseredett voltam, felejteni akartam, nem tudom miért tettem. túl teszem magam ezen még? lehet minden rendben? Párom azt mondja őt már nem érdekli, de nekem még mindig nagyon rossz.
2011. okt. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, a múltat már nem tudod sajnos eltűntetni, úgyhogy vagy tovább lépsz vagy rámegy az újrakezdett kapcsolat is.


Természetes, hogy elveszettnek érezted magad a szakítás után, nem volt akkor más akivel beszélhettél volna mint X barátod, így hát ez történt. Ha tényleg nem éreztél semmit iránta akkor és csak menekülési út / pillanatnyi fellángolás volt, akkor felejtsd el.


Ha túl sokat rágod magad és többet gondolsz rá mint a párodra, a végén megint féltékeny lesz és kezdődik előről az egész...

Sok sikert nektek!

2011. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöma választ. annyira nehéz nem erre gondolni. sosem volt csak szex kapcsolatom.annyira utálom magam ezért, de vártam rá. vártam, hogy azt mondja, nem birja nélkülem, de heteken keresztül csak az ellentétét kaptam, hogy jól döntött és jobb neki így, mióta szakítottunk. tudom, nem csaltam meg, de mégis aljas dögnek érzem magam és sajnos rengetegszer a gondolatomba van ez az egész. ha nem szakít velem sosem teszem meg, sosem csaltam volna meg, vagy ha legalább elmondja, hogy menniyre zavarja, még a kapcsolatot is megszakítom x-el. :( utólag azt mondja, ha 3szakítottam volna x-el a kapcsolatot ő ptóbálkozott volna az újrakezdéssel, de nekem ezt nem mondta a nyáron :(
2011. okt. 19. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a párod már rég elfelejtette, akkor te se rágódj rajta, fogd fel tapasztalatnak, megtörtént, de ezért senki nem ítélhet el téged, mert nem voltatok együtt.
2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!