Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit lehet tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Amikor az egyetemet kezdtem, költöztünk egy albérletbe a sráccal aki a szomszédunkban lakott.Már ugyanabba gimibe is jártunk csak más osztályba, a társaság révén nagyon jóban lettünk.Nagyon kedveltem és tetszett is, de még az érettségi előtt bevallotta, hogy a fiúkat szereti.Nem mondom, le le voltam törve, de mint barátot attól még ugyanúgy szerettem.Később ugyanoda mentünk egyetemre, közös lakást bérelünk és még jobban összekovácsolódtunk.Én annyira kötődöm hozzá lelkileg mint egy másik barátomhoz sem előtte.A gond ott kezdődött, hogy mostanában többet jártunk el szórakozni és párszor igencsak spiccesen tértünk haza.Egy ilyen estének lett a következménye, hogy lefeküdtünk, bár elég kellemetlen volt, (előttem soha nem volt nővel)mégsem bántam meg.Megbeszéltük, hogy soha többé nem lesz ilyen, hiszen igazából egyikőnknek sem volt jó.Főleg neki nem.Viszont arra csak most jöttem rá mekkora bajba is kerültem, ugyanis terhes lettem tőle. A baba elvetetésébe belegondolni is szörnyű, így viszont az egyetemet sem tudnám folytatni, a barátságunk ketté törne ha bevallanám neki a dolgokat, és nem lenne velem. Mit lehet ilyenkor tenni?

Köszönöm a válaszokat.

21/L



2013. ápr. 13. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát vagy megszülöd a gyereket és letagadod hogy ö az apa

vagy nem tagadod le és lehet észhez tér

vagy megszülöd és árvaházba rakod a gyereket.

Mindenesetre szörnyü belegondolni, hogy azért mert felelötlenek voltatok neked meg a karriered épitése fontosab azért egy ártatlan gyerek szenvedjen :( De ez a te döntésed.

2013. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu
2013. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!