Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet boldog egy párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog egy párkapcsolat, ha a párod szeret, de nem kíván?

Figyelt kérdés
Párommal (menyasszonyommal) mindenben működik a kapcsolatunk, csak az intimitásban nem. Közölte, hogy szeret, soha nem akar elveszíteni, de engem úgy nem kíván, még nem élte ki magát, így szeretne másokkal is lenni. Egyébként van köztünk szex, igaz ritkán. (30/F)

2013. máj. 9. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyébként hülye a menyasszonyod. Miért pazarolná másokra az életét, ha veled is kiélhetné magát? Az a kiélés, hogy átmegy rajta egy focicsapat? És azután miért jó az, hogy beunalmasodik a nemi élet, mert már mindent kipróbált másokkal? Ezt magyarázza meg nekem valaki....

2013. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem. Zárd le.
2013. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon nem
2013. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. A menyasszonyod nem kiélni (hülye szó), akarja magát.

Egyszerűen csak más farokra vágyik.


Normál esetben a szexualitást meg lehet oldani két fél között. Extrémebb dolgokat is ki lehet próbálni közösen.

2013. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mi hosszú évekig húztuk, aztán a volt férjem félre lépett. A mostani kapcsolatomban tökéletes a szex és komolyan mondom, így bizton állíthatom, hogy egy kapcsolat legalább 70%-át jelenti a megfelelő intimitás.
2013. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A menyasszonyod egy olyan nő aki nem szeret,másokra vágyik nem terád,szerinted akkor szeret?elég hüje vagy,hogy beveszed ezt a szöveget,,,
2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elveszed, csalni fog, és azzal fogja megmagyarázni, hogy ő szólt előre, hogy őneki másik f@sz kell. Én ha szeretek valamit, az övé kell csak.
2013. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a "kiélés" téma ez kész...Én úgy vagyok vele, hogy bárcsak tartós, normális kapcsolatom lenne és megtalálnám a véglegest, nem egyikről a másikra....


Amúgy így nem működőképes...


22l

2013. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Mást fog kívánni midig. Ha most nem kíván, 5 év múlva még úgy sem fog. Keress más valakit, ne vesztegesd rá az idődet.
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-nél a pont.
2013. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!