Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, akivel 2 éve együtt vagyok, együtt is élünk. Ennek ellenére a szexhez semmi kedvem nincs vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szakítani, szeretem őt, csak a szex nem megy.

Az a baj, én úgy gondolom, az emberek alap járaton poligám típusok.Nehéz össze egyeztetnem azt, hogy mennék is ( 21 vagyok), meg maradnék is csak vele..:/ De tényleg nagyon szeretem



2013. máj. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki valami újdonságot szex téren, hátha attól újra akarsz szeretkezni vele!
2013. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha így gondolod, akkor miért vagy állandó párkapcsolatban? könnyebb lenne, ha hasonló felfogású emberekkel létesítenél alkalmi kapcsolatot vagy tartósabbat, mert ők nem vennék rossz néven ha félre mész
2013. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert szeretem őt, és ő 100% ban monogám :)
2013. máj. 8. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, beszélnetek kell a kapcsolatotok jövőjéről. Nem lenne szerencsés, ha megcsalás lenne a vége. Feltételezem, hogy a normális kommunikáció hiánya eredményez felejthető szexet.
2013. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a nagyon szeretem őt eléggé kierőltetett mondat volt a részedről. Látszik, hogy a "100%-ba szereted" is arra utal, hogy te se vagy benne biztos. Tuti, hogy van valaki aki az igazi neked, de nem ez a fickó. Azt vettem ki a mondandódból, hogy azért vagy vele, mert nem mersz lépni. Reménykedsz, hogy az érzéseid elmélyülnek, holott csak magadat és őt áltatod. Talán azért, mert nem akarsz szomorúságot okozni neki, vagy magadnak. Odakötöd hozzá magad, holott te se akarod a szíved szerint. Valószínű, hogy a családodban történt egy válás és azt a szituációt így próbálod ellensúlyozni. Végül is a te életed, azt teszel vele amit akarsz.
2013. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem, én tényleg szerelmes vagyok belé.Azért írtam így le, mert olvastam hasonló kérdéseket, ahol azt mondták a válaszolók, valószínűleg a kérdés feltevője már nem szerelmes.

2013. máj. 8. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
A poligámok nem orrba-szájba kúrnak másokkal és hanyagolják a partnerüket, hanem megosztják az örömöket. Ha te a barátoddal nem akarsz szexelni, másokkal viszont kipróbálnád az nem poligám hajlam.
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!