Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek hülyének ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének ha egyedül, párkapcsolat nélkül is boldog vagyok?

Figyelt kérdés
környezetem számára nem elfogadható, hogy nem volt komoly "bemutatós" kapcsoltaom. szerintük baj velem. egy ideig engem is bántott a hiánya, de már megszoktam és boldog vagyok nélküle. mások is vannak így ezzel?

2013. máj. 8. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon hangoztatod, ha már ide is kiírod ezt a kérdést. Aki ennyire veri a mellét, azon elgondolkodom, hogy talán csak tagad, különben nem foglalkozna ezzel annyit.
2013. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hangoztatom magam, inkább halk vagyok és elbujok ezek a dolgok elöl....ők hangoztatják folyton, azt hiszik nekem így rossz
2013. máj. 8. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Mert nem azt csinálod amit a tömeg és ez néhányaknak nehezen emészthető. Nem érdemes az ilyesmivel foglalkozni, úgyis mindig lesznek akik beszólnak mert nem úgy csinálsz valamit ahogyan "kellene". Ha nagyon zavaró, akkor pedig meg lehet szüntetni a kapcsolatot a beszólogatós emberekkel.
2013. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagybátyám is mindig ezt mondja. Aztán hazamegy és leissza magát a sárga földig. Biztos nagyon boldog lehet.
2013. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem vannak olyanok akik szerelem nélkül is boldogok, bár nem gyakori.


én bevallom, hogy utáltam egyedül lenni, és nem voltam boldog amíg meg nem ismertem a férjem.


de ettől még lehetsz boldog anélkül is, hogy van pasid. nem kell foglalkozni a beszólásokkal.


27/N

2013. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj a buta nyárspolgárokkal.
2013. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!