Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel egy bulin atomra ittunk magunkat páran. A barátnõm nem tudott jönni a buliba. Az egyik csajjal leléptem és leültünk cigizni. Nagy nevetgélés közben azon kaptuk magunkat, hogy csókolózunk. (tudom, hogy ez egyes embereknek nem számít megcsalásnak, de engem nagyon sértene, ha párom is ezt tenné mással). Nos, én szeretem õt, 11 hónapja vagyunk együtt, eddig semmi ilyesmi nem volt. Nagyon jól müködik köztünk a dolog. Hogyan tudnám könnyen elmondani neki, lehet ugyanolyan a kapcsolat, miután elmondtam?


F/19



2013. máj. 13. 09:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 ivilicious ***** válasza:
73%
nem szereted igazán, hagyd el,mond meg. a pia nem kifogás.
2013. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
27%
amit nem tud, az nem fáj
2013. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Elsõ! Miaz, hogy nem szeretem igazás? õ az a lány akit teljes szívembõl szeretek és tisztelek, ezért is fogom neki elmondani. Csak nem tudom, hogy hogyan! Inkább egy tapasztalt ember válaszoljon, hogy nagyon megfog változni a kapcsolat?
2013. máj. 13. 09:58
 4/57 anonim ***** válasza:
88%

Két lehetőséged van:

Egy, elmondod, és hagyod dönteni. Biztos, hogy megrendül a beléd vetett bizalma, lehet szakít is veled. De ezt neked szerintem szó nélkül el kell tűrnöd, mert a pia tényleg nem kifogás.

Kettő: leszel olyan gerinctelen, hogy eltitkolod, végig ezzel a tudattal csókolod, szerintem megmérdezné a vele töltött idődet.

Vagy megtudná mástól, ami a megcsalás tényénél is felháborítóbb szerintem.

Mindenki hibázik, de ha már megtörtént, akkor próbáld jóvá tenni, legalább azzal, hogy őszinte vagy.

2013. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ez tényleg nagyon gáz dolog, amit csináltál. Téged is nagyon sértene, ahogy te mondtad. De ha most elmondod a barátnődnek, hogy mit tettél, nem valószínű, hogy megbocsájtana. Tudod, mi lányok már csak ilyenek vagyunk - a szeretett férfi lehet gyilkos, rabló, tolvaj, megbocsájtunk, de ha csak egyetlen egyszer is egy másik nővel, na azt nagyon nagyon nehezen (legalábbis a legtöbb nő ilyen).

Noha helytelenül viselkedtél, én azt gondolom, hogy ne mondd el a barátnődnek. Ettől lehet, hogy neked könnyebb a lelked, de ráteszel egy terhet, nem fog tudni benned bízni megint, és nagyon könnyen tönkremehet a kapcsolat.

Ha igazán szereted a lányt, és tanulsz az esetből, nem teszel ilyet többet, akkor ne terheld meg őt azzal, hogy ezt elmondod.

Viszont legközelebb tarts mértéket az ivásban, és tudd, hogy hol a határ.

Oké?

2013. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Ja és hogy hogyan, nem megalázkodva, de mutatva azt, hogy szégyenled amit tettél, és bízva abban, hogy kapsz még egy esélyt.
2013. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Négyes: hogy lehet jóvátenni azzal azt, amit tett, ha elmondja a barátnőjének? Ettől mi lesz jó?
2013. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy már nem fog tudni rád nézni, az tuti...
2013. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 ivilicious ***** válasza:

szerintem nem szereted,ha ez előfordult. ezt gondolom,ez van.


de,ha úgy érzed vele akarsz lenni,és nem akarod,hogy akármi is változzon, soha,de soha,de soha ne mondd el!!!!!!!!!! de,ha mástól ki fog derülni?

2013. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Elmondom neki, ahogy felkeltem írtam neki, hogy holnap elmegyünk a parkba sétálni mert nagyon elszùrtam valamit veled kapcsolatban és tudnod kell.


Tudom, hogy nem mentség, de 3-5 másodpercnél nem smároltunk tovább, épp egy kis megszakadás volt az agyamban. (egy kis tanulság: ne keverjétek a vodkát pálinkával)


érzem, hogy meg fog bocsájani. De nagyon bántani fogja a dolog, ezért is kellene pár tipp, hogy kicsikét jóvá tegyem. Mondjuk utálja ha valaki cigizik. én cigizek és velem van. sokszor mondta, hogy szokjam le valahogy, õ segít. én nem akartam. Lehet nem lesz jobb, de felajánlom, hogy le fogom szokni. már ma nem gyùjtok rá.

2013. máj. 13. 10:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!