Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Hogyan mondjam el neki ha külföldön van?

Figyelt kérdés

8 hónapja ment ki Bécsbe dolgozni. Azóta egyszer sem jött haza. Ritkán beszélünk, holott napi 3-4 órát internetezik. Emailre, sms-ekre nem válaszol. A pontos címét nem adja meg, nehogy utána menjek (ezt csak visszahallottam)


Azért ment ki, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk. Már nem foglalkoztat, hogy egy fillért sem küldött.

Minden nap írok neki, hogy egy hétvégére ugorjon haza, hogy tisztázzuk a dolgokat. (3 hetet dolgozik, egy hét pihenő. Minden munkatársa hazajön, kivéve őt)

El akarom hagyni, de nem emailben. Tudom, hogy gáz amit tettem, de szerintem ő is megtette.


Egy közös ismerősünknek azt mesélte pár hete, hogy Valentin nap utáni hétvégén hazajön.


(Megbízhatatlan forrásból azt hallottam, hogy ő is hazajön havonta, csak nem hozzám)


2012. febr. 13. 09:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

Ennél többet nem tehetsz. Minden esetre nem hiszem, hogy lelkiismeret-furdalásod kéne, hogy legyen. Persze, a megcsalásra nincs mentség, de ez nem igazán nevezhető kapcsolatnak, amiben vagytok.


Írj neki egy újabb emailt, amiben nyomatékosan kéred, hogy beszéljetek (akár telefonon is), mert te ezt így nem akarod tovább. Ha nem reagál, hát ez van. Ne te érezd magad rosszul miatta.

2012. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
76%
ha emailre és sms-re nem válaszol, akkor talán hívd fel
2012. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de ez nem kapcsolat, amiben vagytok..úgyhogy nem csaltad meg...
2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

...szerintem ő már 8 hónapja elhagyott téged...


ha ő lenne a párod, már találkoztatok volna, Bécsből hétvégente haza lehet jönni. szerintem így akart megszabadulni tőled, így az, hogy megcsaltad vagy nem, másodlagos szerintem :-(


ő már szakított, csak ilyen gerinctelen módon.

2012. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Nincs lelkifurdalásom. Csak nem akarok kellemetlen meglepetést ha egyszer mégis hazajön.


Nagyon kihűlt ez a dolog, azután hogy kiment, egy hónappal írtam neki, hogy ez az egész nem fog menni. Azt mondta erősek vagyunk, a távolság nem áll közénk.

2012. febr. 13. 09:53
 6/47 A kérdező kommentje:
A 8 hónap alatt egyszer beszéltünk telefonon, akkor is ő hívott fel. Az a szám amit megadott arra az nem kapcsolható.
2012. febr. 13. 09:54
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Ez már rég nem kapcsolat. Nincs mit bevallanod neki. Amúgy sem tartanám jó ötletnek az ilyesfajta őszinte kitárulkozást. Ne is foglalkozz vele, ha keresne, ne vedd fel a telefont. Nektek már nincs mit megbeszélnetek.
2012. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%

Igazat adok azoknak az embereknek akik azt mondják,hogy ő

már régen nem a te párod!Sajnos csak te tekintetted

annak!Gondolom én már régen megléptem volna a szakítást,nem is vártam volna ennyi hónapot....

2012. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem kapcsolat.Az se lenne az,csak halkan jegyzem meg,ha mindennap beszélnétek skypeon,de 8 hónapja nem látnád.De itt még csak nem is ez a helyzet.Szóval szerintem pasi vagy csajcsere a megoldás(nem írtad a nemedet).Mindenesetre a párodat cseréld le egy másikra és egy e-mailben tudasd vele,hogy részedről végérvényesen lezártnak tekinted a dolgot,mert ennek így- legalábbis véleményed szerint- semmi értelme.És még csak nem is hazudsz,mert tényleg nincs.Egy kapcsolat még csak nem is arról szól,hogy naponta írogat az ember a másiknak(ezt levelezőpartnernek hívják,tehát ez egy másik kategória),hanem az intimitásról,az érintésekről,és egyéb bensőséges dolgokról...ez így távkapcsolat,és mindenről szól,csak erről nem...


én a helyedben megpróbáélnám felhívni,ha nem veszi fel,vagy nem hív vissza záros határidőn belül,akkor dobnék neki egy e-mailt,amiben tudatom vele,hogy részemről lezártnak tekintem a kapcsolatot-indoklásul pedig azokat a dolgokat írnám le(ha le akarod,ha meg akarod indokolni) ,hogy nemhogy nincs intimitás,de még csak beszélni se beszéltek,és ez neked kevés...tudomásul kell vennie,hogy nem lehetsz egy mártír,és igenis körülötted is vannak hús vér pasik/csajok(megintcsak nem írtad a nemed,így nem tudom) és továbblépsz,elkezdesz nézelődni...

2012. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
89%
nem vagyok megcsalás párti,de jelen esetben teljesen megértelek.ahogy előttem mondták ez nem kapcsolat.amúgy meg szerintem nem mondom kétszer hogy ő előbb megcsalt téged.nem véletlenül nem jelentkezett és nem véletlenül nem akar veled beszélni.amúgy hogy hogyan mond meg?szerintem sehogy mert ő már régen szakított veled én úgy gondolom.írjál neki egy emailt hogy ennyi volt kész.ne hogy már te nézd azt hogy nehogy megbántsd,hiszen 8 hónapba egyszer hívott fel.írj egy emailt hogy ennyi.szevasz tavasz,ne hogy még te jótét lélekezzél.
2012. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!