Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőmmel 4 hónapja vagyok együtt.

Szombaton egy diszkóba találkoztam a volt barátnőmmel aki viszont nagyon rám hajtott és én sajnos hagytam magam. Felmentünk a közelebbi lakásomba és lefeküdtem vele.

A mostani barátnőbe sem vagyok szerelmes és ő sem belém. Igazából csak úgy együtt vagyunk. Nem akarok hosszabb kapcsolatot, ezt meg is mondtam a volt és a mostani barátnőmnek is, ennek ellenére még sem tudom, hogy elmondani neki, hogy megcsaltam.



2012. nov. 14. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:
19/F
2012. nov. 14. 12:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, akkor hagyd el, ne vesztegesd az idejét feleslegesen.

Akkor kúrhatsz mindenkivel bűntetlenül.

2012. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő sem szentfazék, nem kell sajnálni, de igazad van.
2012. nov. 14. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak nincs értelem úgy hogy nem szeretitek egymást. Szóval nincs közös jövőtök... Ahogy a szavaidból kiveszem nem lesztek már sokáig együtt. Fontos az egyenesség, de ha te még így is bele tudsz nézni a szemébe, akkor ne mond el.
2012. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy sosem voltam az az érzelgős fajta, de most még is bűntudatot érzek.
2012. nov. 14. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, el sem kell mondanod, hogy megcsaltad, azzal csak fájdalmassá tennéd a szakítást, felesleges. Simán szakítasz vele, mert nem szereted és ennyi, nem kell cifrázni, a megcsalással csak az önérzetébe gázolnál és a végeredmény ugyanaz.
2012. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem volt már így, ha megcsalt a pasim és utána, amikor bevallotta akkor szakított is. Nem elég, hogy szar volt, hogy ki lettem dobva, de még meg is alázott.

Ha csak dugópajti a csaj, akkor is fáj neki, a megcsalás. Szakítsatok, jobb lesz nektek külön.

2012. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem szereted es csak jatszotok, akkor mit erdekel, hogy lefeküdtel massal? Ha tenyleg ilyen a kapcsolatotok akkor lehet a csaj is ugyanezt csinalja.
2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha bűntudatod van, akkor azért érzel felé valamit...

azért én nem bántanám meg semmi kép. ha már megtörtént, akkor maradjon titokban. remélhetőleg nem fog többet, és akkor élitek tovább az életeteket, mindenféle megbántottság nélkül. aztán előbb utóbb szétmentek, mert mert vagytok egymáshoz valóak. aztán ha úgy adódik megint összejöttök ínséges időkben.

vagy mond meg, hogy találkoztál valakivel, aki felé úgy tűnik többet érzel, és nem akarsz csalni, de szakítsatok. és éljétek vidám életetek.

szóval van néhány lehetőség, de nem érdemes a másik lelkivilágát tönkretenni, ha nem muszáj. neked se lenne önbizalom építő, ha azzal állítana haza, hogy lefeküdt az exével, és akkor most viszlát.

2012. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te megszeretted őt,ha bűntudatod van!

Gondolkodj el azon, mit is érzel iránta, és az szerint dönts. :) 19/L

2012. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!