Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatok olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányt, aki korábban pszichológus segítségére szorult?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és ugy hiszem csak egy ilyen lánnyal ertenenk meg egymást jol, hiszen egy cipőben járunk. Sajnos sehol nem találok ilyen lányt. Jó persze nyilván nem fog egy csaj azzal nyitni h pszichologushoz és pszichiaterhez jár, de ha találnek ilyen csajt, észre lehetne venni a viselkedesebol.

2013. máj. 11. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ott a pszichológusnál:D
2013. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez senkinek nincs a homlokára írva, meg ezzel az ember nem szokott dicsekedni. (saját tapasztalat, én is jártam jó ideig, de mondjuk nekem van barátom, szóval ez tárgytalan ebből a szempontból :D )

SZerintem ne ez alapján válassz magadnak barátnőt, ismerkedj, és találhatsz egy nagyon kedves, empatikus lányt anélkül is, hogy neki is ilyen jellegű problémái lettek volna. Mellesleg ez az "egy cipőben járunk" dolog sokszor nem szerencsés, mert ez egy ilyen vak vezet világtalant effektust hoz létre, szerintem jobban járnál egy egészséges, de nagyon toleráns és magas érzelmi intelligenciával rendelkező lánnyal, aki segít neked a problémád leküzdésével . De persze ez csak egy jó tanács. :))

2013. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még megérthet vk, mert pszichohoz jársz. Nem függ ettől, aki szeret, az empatikus és megért.
2013. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én járok, mégse lehet észrevenni (szerencsére). Sztem pont hogy ne ilyet keress. Ha egy kapcsolat kölcsönös egymáson támaszkodással indul, az már csak rossz lehet. Ha gondod van, kezeltesd magad, de ne a nőtől várd hogy megértsen, meghallgasson stb. Szerintem.
2013. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval! Én is járok pár hete pszichológushoz, de egyébként mindenkinek van valami lelki dolga, amiért elmehetne... Szóval nyugi!


# 3/4 voltam

2013. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia. én például, még most is járnom kell... de ha érdekel majd elmesélem miért.

L/13

2013. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én jártam pszichológushoz amikor egyszerre halt meg a nagypapám, és a kutyám. nehéz dolga volt a nőnek....
2016. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!