Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 19 éves embernek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves embernek hosszú távú kapcsolat kellene inkább vagy kalandok? Hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 2,5 éve van barátnőm és jól megvagyunk, de nagyon sokat gondolkozom azon, hogy vajon ez így a jó vagy jobb lenne sokkal több emberrel megismerkednem és flörtölnöm?

Soha nem csaltuk meg egymás és nem is áll szándékomban, de gondolkozok nagyon azon, hogy szakítok vele, hogy a másik felemet éljem!


Ti hogyan gondoljátok?


2013. máj. 12. 22:41
1 2
 1/17 Obshitos válasza:
100%
Nincs megírva hogy mit kell csinálnod.
2013. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
én mióta az eszemet tudom sosem akartam olyan lenni hogy megdugjak többszáz csajt. Még nem volt csajom, de én csak egyetlen egyet akarok aki így elfogad ahogy vagyok :)
2013. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele, működik, fölösleges szórakoznod.

Örülj annak ami van, fiatal vagy még, tisztában is vagy vele, lesz még annyi időd flörtölgetni.

2013. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Pff.

Ha csak azért is képes vagy dobni hogy kiélhesd magad akkor nm szeretheted nagyon. Ha szeretsz valakkit akkor nem dobod azért, hogy más lányokat fektess meg!

Undorom a férfi nemtől, tényleg gáz hogy nincs kivétel:/

2013. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár hónap és jössz egy "hogyan tegyem jóvá,mert elb@sztam és már másvalakije van" kérdéssel.
2013. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem ennyi idősen már komoly volt, szóval rajtad áll
2013. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha gondolkozol rajta, akkor már régen rossz, és nem sokat ér a kapcsolat, ha úgy érzed, máshogy (nélküle) jobb lenne. ha szereted, nem lenne értelme a szakításnak, ugyanúgy hiányozna, ha nincs veled.
2013. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ezt Te tudod, csak annyi a gond ezen agyalsz, ami nem jó

Neked kell dönteni és végig csinálni, amit akar N

2013. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4:

[link]


ezt pont a kérdés olvasása előtt láttam, és válaszod olvasása után erre gondoltam.


2. vagyok

2013. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Christiano Ronaldo ***** válasza:
0%

Kapcsolat mellé bedobni egypár "véletlen" egyéjszakás kalandot amiről tudom hogy sose fog kitudódni.


Vagyis nagyjából ugyanazt mint amit a barátnőd fog tenni...


De ok, nem akarok ennyire negatív lenni, viszont megjegyezném, hogy a távkapcsolat még nálatoknál sokkal idősebb, kötöttebb életmódot folytató emberek között is rizikós, szóval dönts, ha tökéletesen megbízol a barátnődbe, akkor távkapcs, de ha nagyon jól néz ki, akkor vess rá fátylat D:

2013. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!