Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti.H.93 kérdése:

Lányok! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok megcsalt?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, szeretem őt... még az elején jártunk, amikor elment bulizni nélkülem (kb 1 hónap) és megcsalt azzal a lánnyal, akivel előttem "kavargatott" meg volt neki a lány, és eléggé utálom... A lényeg, hogy mindigis tudtam hogy történt valami, 8 hónap után vallotta be. Megcsalt. Ha akkor elmondja, biztos elhagyom...de így....:S Szeretem őt. Azóta semmi ilyet nem csinált, mégis bennem van a dolog, és nagyon rosszul esik, nemtudom kiverni a fejemből.

2013. máj. 31. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
na erre én is kiváncsi vagyok :D
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék neki megbocsájtani. Főleg így, egy 8 hónapos kapcsolatban, elég friss még, hogy továbblépj, ha úgy akarod. Én továbblépnék, mert nem tudnék ezek után megbízni benne. De ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire bízol benne, és adsz-e neki még egy esélyt.
2013. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nehéz, gőzöm sincs... vele maradok-elhagyom ez a két gondolat jár a fejemben, nem tudok dűlőre jutni..
2013. máj. 31. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:

repülne, mint a győzelmi zászló

csak azért mondta el, hogy már ne fulladjon meg, nézd te tudod, következmények nélkül teheti, csak később vallja be Neked, semmi gond, szóval kicsit gondolkozzál el,

honnan tudod nem csinált? nem ismered még, ahhoz észrevegyed N

2013. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Nálam a megcsalás megbocsájthatatlan. 1 hónap után még kifogása se lehetne, hogy már rád unt mert sok ideje vagytok együtt. Ki tudja hány lánnyal csalt még meg, és/vagy hánnyal fog?
2013. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kidobnám, nem várnám meg amíg megint megteszi.

Nekem nem kell olyan aki a hátam mögött kefél, ha meg én kellek neki, jogoson elvárom, hogy ne csaljon meg!

2013. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idővel ugyan, de azt hiszem képes lennék megbocsátani.
2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magára a kérdésre fókuszálva(a melléksztorit figyelmen kívül hagyva):

Ha kiderülne, hogy megcsalt, elhagynám.. Na nem verném ki a hisztit, nem mondanám meg, hogy tudom, hogy megcsalt. Ne legyen már meg az öröme. 1-2 napig még húznám az agyát, tenném, hogy minden jó, majd szakítanék vele. Megmondanám, hogy nem szeretem/mást akarok/sosem szerettem igazán stb. És kidobnám a p.csába. De ez csak akkor működik és hatásos, ha a pasi szeret téged.

2013. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit tennék?

Felkutatnám a csajt és nagyon durván összeverném, majd szakítanék.

2013. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire jártatok az elején? Te is megvoltál neki már akkor?
2013. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!