Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket befolyásolna a döntése...

Titeket befolyásolna a döntésetekben az, hogy van gyermeketek, ha kiderülne, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Hirtelen haragú vagyok.Nagyon fájna az biztos.Viszont ha megbánná és látnám rajta,hogy csak egy botlás volt valószínű "megbocsájtanám" vagy legalább is meg próbálnám.

Nézném azt,hogy a lányunknak mi a legjobb.Persze ha nem működne utána a dolog elhagynám,mert az a gyereknek sem tenne jót...

Egy 6 hónapos kislány anyukája.

2013. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És meg tudnád bocsájtani? Ha csak egyszer volt, vagy ha hosszabb ideig tartott?
2013. máj. 14. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

Engem befolyásolna, igen.

Ha csak párszor történt meg és nem szerelmes, csak szex, akkor meg tudnék bocsájtani. Ha szerelmes, az más.

A gyerekemért megpróbálnám újra, reménykednék, hogy többet nem fordul elő megcsalás.

2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem! Aki egyszer megteszi, szerintem máskor is.

Amúgy mindig bennem maradna a tüske

2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat más lap. SEmmi köze a gyerekhez. Nem bocsátok meg ilyet.
2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagyok, nem is randa, el kellene tűrnie, hogy én is ezt teszem vele.
2013. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

AHogy írtam megpróbálnám de csak a lányom miatt.Bár biztos,hogy nem menne.Főleg ha hosszabb ideig tartott akkor meg pláne,nem is próbálkoznék.

Egyébként a páromnak megmondtam ha 1x megcsal akkor annak ott lesz vége kettönk között.

Azt mondja ő ezt tudja és neki semmi és senki nem ér/érne annyit,hogy minket elveszítsen.Én maximálisan bízom benne és nem is olyan fajta.Úgyhogy remélem ilyen dolgokon soha nem kell keresztül mennem.

Viszont a lányomat nézném nekem bár mennyire is fájna.

2013. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen befolyásolna !

Ha már közös felelősség van,akkor amennyiben valódi megbánást tanusítana mindenképpen adnék mégegy esélyt magunknak,persze még jóideig fájna,de aztán idővel túljutnék rajta .


Amíg nem láttam magam körül olyan házasságokat akik képesek voltak ezen túllépni addig én is az azonnali válást mondtam volna ,de azt láttam ,hogy aki benne van és nem kívűlálló az szerencsére csak ritkán szakít valódi megbánás esetén .

Sok mindent meg kell élni egy házasságban ,ez egy nagyon nehéz dolog,de sokan sikeresen túljutottak ezen .


Semmiképpen nem tanácsolnék senkinek ilyenkor azonnali szakítást !

2013. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Nálam a megcsalás az ha hosszabb időn át van együtt valakivel és lelkileg kötődnek egymáshoz, ilyenkor semi mérges lennék, mert ezellen ő nem tehet, hanem elengedném.
2013. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!