Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem engedi a szexet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi a szexet, és szerintem csak vagyok neki nagy ge*iség megcsalni?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt még nem sikerült megdugnom,viszont félek hogy nem találnék mást, ezért jön szóba a megcsalás

2013. jún. 14. 18:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő még annyira se szeret téged, mint te őt, és még csak nem is szexeltek. Akkor mi a jó büdös francért vagytok ti együtt valójában?
2013. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Te egy hihetetlenül nagy kretén vagy. 3hónap? És most essen hanyatt neked? Nem akarja odadobni magát ennyi idő után miért baj ez? Nem szűz véletlenül? Lehetnél megértőbb.

És igen, igazat adok annak aki írta hogy: "bas.d ki a p.csába" de ugy fogalmaznék szakíts vele, mert az hogy bas.d ki csak akkor mondanám ha durva dolgot tett volna.. és igen, gec.ség. ha nem akarsz vele lenni szaktís és ne alázd meg. Miért ilyen fas.zfej némelyik pasi???

2013. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért nem sikerült megdugnod még, mert nem szeret..a legtöbb lánynál a szerelem és a szex együtt jár, szakíts, de ne csald meg.
2013. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
azért nem szakítok vele mert mikor néhanéha együtt vagyunk az jó,viszont a szexet már nagyon kívánom ő pedig hallani sem akar róla.
2013. jún. 14. 18:51
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
de hogy jó? szeret vagy nem? csak úgy el van velem, mintha kicsit több lennél mint egy haver? amúgy hány évesek vagytok? szűz a lány? nem lehet hogy ilyen dolgok vannak a háttérben, nem pedig a személyed ellen szól? amúgy beszéltél vele róla? mit mondott miért nem akarja?
2013. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De hàt ha szüz (feltételezem hogy az) akkor miért nem akarsz vàrni rà, míg õ is úgy fogja érezni, hogy szexelni akar veled? Érthetõ a "félelme". Nem hinném hogy "elhúzódna" hónapokig ha màr van petting. Legyél màr megértõbb. Ha türelmes leszel tiéd a fõnyeremény, hiszen szüz, te leszel neki az elsõ.
2013. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ha együtt vagyunk jó,normális. Viszont ha monitor előtt van akkor egy bunkó,flegma,hárpia.Direkt féltékennyé akart tenni másokkal,folyamatosan kiakasztott egyéb hülyeséggel ezért teljesen elhidegültem tőle.Ha nagynehezen összehozunk egy találkozót akkor viszont mintha kicserélték volna,viszont ha mindketten hazamentünk kezdődik minden előröl.Ezért én már a találkozásokat sem élvezem.

Ő 17 én pedig 19 és szűz igen.

2013. jún. 14. 19:06
 18/22 anonim ***** válasza:
ez nem hangzik valami harmonikus kapcsolatnak, ha nem vagy már boldog, vagy a kis boldog percek nem érik meg a kapcsolatot, szakíts...mert egy ilyen kapcs.-ban a szex sem fog hamar bekövetkezni, főleg ha csak 17, és csak néha találkoztok..persze neked kell felmérni a dolgot, de az én tanácsom, hogy szakíts...fiatalok vagytok még mindketten :)
2013. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ha nem szeret annyira akkor nyugodtan megcsalhatod... úgyse fog meglepődni különösebben
2013. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igen.

Dobd ki a fenébe inkább!

2013. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!