Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, elhagyjam szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, elhagyjam szerintetek? Elég furcsán viselkedik velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utcán nem nagyon akar puszit adni, azzal az indokkal, hogy meleg van, inkább gyerünk hűvös helyre, majd ott! Megnéztem a telefonját, nem volt benne semmi különös, de amikor lekértem a részletest, találtam benne 1 számot, amit csak csörgetett és erre azt mondta, hogy nem tudja kié, pedig hetente 10-15 alkalommal ott volt a szám?

2013. jún. 20. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, de ha utcán nem ad puszit, valószínűleg nem téged csal meg, hanem veled csal valakit...
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hagyd el.Ha szeret akkor felvállal mindenki előtt és nem csörgetget "ismeretlen" számokat..

Amúgy hány évesek vagytok,mióta vagytok együtt?

2013. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pedig több éve együtt vagyunk,de akkor miért nem mondhatta meg?
2013. jún. 20. 10:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, tényleg lehet, de hogy puszit nem akar adni, azt én nem tartom furcsának. 30 akárhány fokban nekem sincs kedvem a párommal puszilkozni, enyelegni, utálom a meleget mindenki hagyjon olyankor békén. :D
2013. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tőle kérdezd, mi nem ismerjük.

Kérdőre kell vonni,hogy minek csörgetget egy bizonyos számot és, hogy ne hazudjon mert nem vagy vak!

Ha más kell akkor hagyjon Téged a fenébe, nem erről szól egy normális kapcsolat.Ne hülyítsen,verjen át.

2013. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akartam már kérdőre vonni,de félek a választól!!!!
2013. jún. 20. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

"meleg van, inkább gyerünk hűvös helyre, majd ott!"


Üdítő tudni, hogy nem mindenkinek ment el minden józan esze ettől az agyalágyult melegtől.

A telefon?? Lehet, hogy a tetőfedő-bádogost üldözi, mert meglazult egy cserép, és ráesett a függő ereszcsatornára.

2013. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez így csak üres találgatás.

Simán lehet, hogy ez csak véletlen egybeesés, és nem is történt semmi. Kérdezd meg tőle.

2013. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Két választásod van:


1. sunnyogtok tovább mindketten és pocsékoljátok tovább egymás idejét még évekig


2. egyenesen rákérdezel és tisztázod a helyzetet, majd kerestek olyan embert, akit tiszteltek eléggé ahhoz, hogy ő ne verje át, te meg ne nyomozgass utána!

2013. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

6! ez a marhaság, így is félsz mi lesz

öntsél tiszta vizet a pohárba és legyél túl rajta, amúgy persze véletlen ismeretlen számot csörgetek mi többször is? erre miért nem kérdezted meg, akkor minek csörgeti,

amúgy félsz a választól, akkor lépjél TE, keressél olyat aki szeret N

2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!