Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Éjszaka azt álmodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka azt álmodtam, hogy megcsaltam az exemmel a barátomat. Miért álmodtam ilyet?

Figyelt kérdés
Barátommal több, mint 1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, szex is jó. Az exemmel 1 hónapot se jártam, mert megcsalt és még ő dobott ki. Sokáig hevertem ki a dolgot, végül rájöttem, hogy csak meg akart d*gni, de én szűz voltam és nem akartam még. Ma éjjel meg azt álmodtam, hogy megtörtént a dolog, de túl kicsi volt neki a nemi szerve (a valóságban is kicsi neki), ezért már valami géppel csinálta. Én meg olyan rosszul érzem magam ez az álom után.. Miért álmodtam ilyet? Nem nagyon értem.

2013. jún. 23. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
ő volt neked az első. Nincs ezzel smemi gond. ne verd nagy dobra. Csupán álom. Valószínúleg semmi jelentősége nincs...
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Álom = tudat alatti vágyak és félelmek feldolgozásának terepe az agy számára.
2013. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért érzem magam rosszul, mert álmomban megcsaltam barátomat, nem azért mert az álmom ennyire megalázta az exemet. Azon csak jót nevetek. Múltkor Barátommal beszéltünk az exemről meg a méreteiről. Lehet, hogy most ezért álmodhattam ezt... nem tudom.

Egyébként már régebben is álmodtam egyszer azt, hogy megcsaltam, de akkor a matektanárommal... azt se értettem. Szinte minden éjszaka valami hülyeséget álmodok, de az ilyen álmokat nem szeretem.

2013. jún. 23. 21:59
 4/9 Lilaturkiz ***** válasza:
Ne felj nekem is vannak furcsa almaim lehet h csak faradt voltal es azert almodtal ilyet visszont ha tobbszor almodod az azt jelenti h nagyon tetszik neked a pasid:) es nm akarod elvesziteni! ezert erezted rosszul magad
2013. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán most álmodtam 3-szorra ilyet. Barátom is álmodott már olyat, hogy megcsalt engem. Hát az biztos, hogy nem akarom elveszíteni! Meg ha megcsalnám, nem adna második esélyt.
2013. jún. 25. 13:16
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mekkora farka van az exednek ha egyszer sem jutottatok el az ágyig!?
2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt aktus, de egyszer pettingeltünk és akkor láttam. De igazából nem csináltam vele semmit, inkább ő akart velem.
2013. jún. 25. 13:44
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Akkor nem is biztos, hogy olyan kicsi neki mint gondolod (petting közbe, egyszer láttad, stb. az nem az igazi, lehet még merev sem volt rendesen). :D

Megcsalt, tehát csak jó másnak is. Inkább savanyú a szőlő, hogy nem kellettél neki, most meg próbálsz fogást találni rajta.

2013. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos merev volt neki. Hogy értve fogást találni rajta? Már rég nem érdekel ő.
2013. jún. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!