Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat elmondjam neki?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretem őt.De mostanában nagyon sokat veszekszünk minden apróságon és úgy éreztem hogy ő irányítja kapcsolatunkat.Elmentünk a barátnőimmel bulizni sokat ittam ,de nem fogom az alkoholra, mert hibáztam és megcsaltam egy sráccal.Nagyon szeretem a páromat és tényleg megbántam.Ő nagyon féltékeny típus és félek ha elmondom szakít velem, de hazudni sem jó. Adnátok tanácsot. L/19
2013. jan. 8. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, jobb mintha letagadnád, és rájönne.
2013. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen szakíts!
2013. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:
81%

kockáztass - mond el. meg fogja tudni egyébként is, akkor még rosszabb lesz.


lehet, hogy nem véletlenül féltékeny.. illetve most már biztos.

2013. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szeretheted. Tényleg olyan nehéz megbeszélni a problémákat? Úgy látszik könnyebb félredugni.

Mond el neki, de ne csodáld, ha utána már nem akar látni.

2013. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
ezért krvázzák a Nőket nem ok nélkül mert ha iszik viszket a 3,14 csája...remélem egy laza taslit kioszt
2013. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az jól van hogy ezeket nem lehet megbezsélni mondjuk nem értem hogy miért de azzal mit oldottál meg h k*rváskodtál???
2013. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad, szakítani fog. És k*rvára igaza is lesz, te szerencsétlen.
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ő nagyon féltékeny típus és félek ha elmondom szakít velem"


Remélem is!

2013. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
El ne mondd neki! Én az összes barátnőmet megcsaltam, mégse derült ki sosem. Persze ha nem tudsz hazudni, akkor elmondhatod, de ha meg bírod állni, akkor sose fog kiderülni.
2013. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Ribanc vagy :)
2013. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!