Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, szakítanom kell, ugye?

Figyelt kérdés

Bárkit kérdezek mindenki azt mondja, hogy jaj most emiatt nehogy már, csak egy kis botlás, de én nem így gondolom, szerintem egy jó kapcsolatban nem történik ilyesmi, főleg, hogy még csak fél éve vagyunk együtt, és máris...

Amúgy az történt, hogy egy másik sráccal iszogattunk, csókolóztunk sokat és vele is aludtam.

Most őszintén, ezek után van bármi értelme a barátommal lenni szerintetek?

Az a baj, hogy kicsit már kezdtek meggyőzni a többiek,de normálisan végiggondolva nincs értelme ennek...

Veletek volt már olyan, hogy nagyon szerettétek a párotokat, de mégis megcsaltátok, aztán minden rendben ment tovább?


2013. ápr. 18. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,majd ő eldönti
2013. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

"agyon szerettétek a párotokat, de mégis megcsaltátok"


Paradoxon.

2013. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tényleg nincs sok értelme, legalábbis szerintünk. ha te szakítani akarsz, akkor tedd. de ha nem, akkor majd a barátod eldönti
2013. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megcsalod aztán még ott is hagyod? Ezaz, legyen egy jó napja csórikámnak, f@sza csaj vagy mit ne mondjak. De van egy jobb ötletem, valld be, hogy megcsaltad és várd a reakcióját, hogy Ő mit lép.
2013. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkozz rajta el, hogy miért csináltad. Az ital nem kifogás.
2013. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretted volna a párodat akkor nem csaltad volna meg. Rib@nc...
2013. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
hány éves vagy? már csak azért, ezt kérdezni kell? agyad? döntésképtelen vagy? miért kell Neked fiú, ha így viselkedsz? nincs ilyen kis botlás, a tetted következményére nem tanítottak meg? elmondod a srácnak dobni fog, de legalább most már legyél gerinces, soha nem voltál bele szerelmes, még csak nem is szeretted, de még csak tisztelet sem volt Benned!!! N
2013. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem mentegetőztem, nem az ital miatt volt, nem is ittam sokat, csak leírtam, hogy mi történt.

A barátom szerint amúgy is a csók nem megcsalás, beszéltünk már erről párszor, mindig azt mondta, hogy simán megbocsátaná, mert az mit se számít... Ezáltal különösebben nem fontolgattam, hogy legyen-e valami, hasonló helyzetben gondolom ő is ezt csinálná.

2013. ápr. 18. 23:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem amikor egy két mondatos válasz 2. mondatának a végére érve még nem felejtik el azt, hogy az elsőben miről volt szó.
2013. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó; szerintem erre most semmi szükség nincs!:D ha nincs értelmes véleményed, akkor szerintem inkább tartsd meg magadnak amit gondolsz!:D

Hogy válaszoljak a kérdésedre, szerintem mindenféleképpen mond el neki! Tudnia kell róla hisz már fél éve együtt vagytok! Utána várd meg a reakcióját, hallgasd meg a véleményét es beszéljetek meg hogy ezután a 'botlás' után is szeretnétek-e/tudjátok-e folytatni!

De azért szerintem máskor ne rúgj fel egy fél éves kapcsolatot emiatt..

2013. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!