Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ti bevallanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti bevallanátok a barátnőtöknek, hogy megcsaltátok, ha több éves kapcsolatról van szó, és szeretitek egymást?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
ha tényleg szeretnéd akkor nem csaltad volna meg, szóval ne írd azt hogy te is szereted őt, és ebben az esetben ne is mond el neki, mert ha nem szereted nem kell hogy őszinte legyél vele
2013. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegény csaj..
2013. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanmár, minek? Megtörtént, jó volt, miért kell pluszba hiszti?
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha akkor nem derült ki, akkor utána meg már minek? Csak még jobban megbántanád, mert nem elég hogy megcsaltad, még hazudtál is neki utána. Vagy akkor mondtad volna el, vagy most már ne is mondd el. Ha meg nem tudod magad túltenni a dolgon, akkor szakíts vele
2013. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:
55%

Hát, első, Nálad ez a zseniális logikai csavar egyszerűen gyönyörű... egyrészt a kérdező sehol nem írta, hogy RÓLA van szó, meg hogy szereti a csaját (abba bele sem gondoltál, hogy lehet, hogy lány? :D). Az meg, hogy b.aszki, ha nem szereted, hazudhatsz neki agybafőbe, hát komám, f.asza vagy.

Amúgy kérdező, bocsánat az offét, én amúgy is lány vagyok, csak ez a válasz kiakasztott itt előttem.

2013. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha valaki szerelmes nem csalja meg a másikat,ott már gondok vannak

a szokásos "részeg voltam,nem akartam" duma sem mentség,persze el lehet mondani,de az biztos hogyha együtt maradnak akkor is gondok lesznek,már nem lesz meg a bizalom a kapcsolatban

2013. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha én szeretek valakit, nem csalom meg. Ha megcsalom akkor viszont tudom, hogy nem szerettem elégé, így nem kárhoztatom arra, hogy velem legyen és bízzon bennem, miközben nem érdemlem meg.

19/L

2013. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást a megcsalás nem fordulhat elő semmilyen formában !
2013. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!