Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van barátnőm 11hónapja de,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketed01 kérdése:

Van barátnőm 11hónapja de, lefeküdtem az ismerősöm nővérével, a nővére nagyon oda van értem de, ezt az egészet elmeséltem a páromnak aki azt mondta megbocsájtja hogy megcsaltam, hogyan döntsek ha, érzek a harmadik fél iránt vmit?

Figyelt kérdés
Nem ledegradáló válaszokat kérek köszi!

2013. júl. 3. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondjuk meg hogy mit tegyél, milyen életed egyen? szerintem ugorj a kútba.....
2013. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valamelyiket meg kell bántanod...attól függ mennyire fontos neked a barátnőd..., mert ha nagyon és ha érzel is vmit a másik iránt..akkor hagyod a harmadikat, viszont ha nem muszáj dobnod, de az nagyon tapló húzás lesz
2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne szívasd egyik lányt sem, szakíts a barátnőddel, adj neki esélyt arra, hogy kialakíthasson párkapcsolatot egy normális, hűséges fiúval!
2013. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már megcsaltad a csajod ott már nincs meg az a nagy érzelem... :S
2013. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a harmadik fél iránt érzel valamit, akkor egyértelmű

így jobb lesz a barátnődnek is és Neked is, majd keres másikat N

2013. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján elég egyértelmű, szakíts a pároddal, mindkettőtöknek ez a jobb, és gyere össze akivel lefeküdtél.
2013. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NA, az ilyen pasik miatt nehéz sok nőnek megbízni későb a többi férfiban. Szóval mint férfi mondhatom, kösz szépen...
2013. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

megbocsájtja?!

az faxa. és még a nők verik a mellüket, hogy ők a valakik a kapcsolat uralásában. megalázzák őket, erre visszafogadják..hát ennyi.


am sztem a 3. at válaszd. gondolj bele, ha tényleg oda lennél a csajodért, és tényleg szereted volna, nem csalod meg, és ne gyere a gyerekes rámmászott meg részegvoltam kifogásokkal. a szexhez 2 ember kel, ha tetszik ha nem , és ha az egyik nem akarja, akkor ottbizony nemlesz szex szal nézz magadba, és ne hülytsd tovább a majd egy éves kapcsolatodat.

nem érdemelted meg a lányt.

2013. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mászott rám én másztam rá és mind a ketten akartuk.
2013. júl. 3. 21:10
 10/11 anonim válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba. -Johnny Depp
2013. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!